Chceš (za)žít skutečnou lehkost bytí?

Užívat si život s radostí dítěte, nezávisle na tom co přináší?

 

díky pochopení principu mysli, vědomí a myšlenky můžeš. představujeme transformační online kurz:

3 PRINCIPY ŽIVOTA

Je to tu! Náš první videokurz o tom, jak žít šťastnější a naplněnější život i bez použití technik, strategií a návodů. Kurz 3 Principy života je úvodem do porozumění mysli. V deseti lekcích uvidíte, jak si tvoříte svůj vlastní prožitek reality, jaké úžasné schopnosti jste dostali od přírody do vínku a jak díky nim žít mnohem snadněji a s větší lehkostí než možná doposud.

Tyto jednoduché principy již pomohly stovkám tisíc lidí po celém světě a my si ukážeme, jak fungují v důležitých oblastech našich životů: naslouchání, vztahy, práce a byznys, fyzické a duševní zdraví, rodina a výchova dětí.

Není to kurz psychologie. Ani klasické, ani pozitivní. Neučíme strategie, techniky, ani nedáváme návody. Protože žádné nepotřebujete. Kurz vám ukáže, že máte v sobě zabudovaný vlastní kompas, který vždy ukazuje, kam jít.

Ve školách jsme my sami strávili desítky let života. Ale nic, co jsme se tam naučili, nemělo na náš vlastní život tak silný dopad jako právě principy fungování mysli. Když je poznáte a zažijete, znovu objevíte lehkost bytí,
kterou jste zažívali jako malé děti.

Život v přítomném okamžiku. Neomezená tvořivost a schopnost vzpamatovat se z pádů a karambolů. Propojení s druhými, empatie.
Učenlivost, sebevědomí a radost ze života.
Přejeme vám hodně radosti a osobních uvědomění při jeho sledování.

reference NĚKOHO, KDO TO ZAŽIL

Pro mne je tento kurz absolutní základ skutečného Porozumění a milníkem na cestě k transformaci pro ty, kdo nechtějí nebo neumění jen čekat, až se TO stane samo. Přemýšlela jsem však o tom, jestli může dát něco i těm, kteří už touto cestou nějakou dobu kráčí... moje odpověď je ANO, ANO, ANO! Srozumitelně a poměrně stručně shrnuje to, co už víte, a to celé obohacuje řadou cvičení, v nichž můžete najít vlastní odpovědi tam, kde to ještě zcela nedoklaplo. A transformativní koučové zde najdou spoustu inspirace, jak pracovat se svými klienty.
Petra Mašková
Martin je tak přesvědčivým a pravdivým průvodcem, že snad i absolutní, řekněme, laik mu uvěří a bude ho následovat. Odpovědí je láska. Přineslo mi to pocit reality, že jsme Tvůrci našeho života, že pouze MY víme, kam, s kým a proč jít. My víme, jaký chceme život a my máme všechny nástroje a předpoklady pro to, abychom vše dokázali. Protože tvoříme láskou a srdcem. Tečka. Jak jednoduché a složité zároveň.
Petra T.
I když jsme to všichni už mnohokrát slyšeli, přesto je opravdu slušná šance, že právě tady něco docvakne. A co je nejlepší, můžeme se k tomu vracet stále znovu a pokaždé můžeme uslyšet něco nového. Vhledy jsou o nás a jak se pohybujeme tímto směrem a necháváme na sebe tyto Pravdy působit a otevíráme se tomu stále více, tak tam také stále více roste něco nového. Je to velmi kompaktní a hluboké, a přesto velmi jednoduché shrnutí základních Pravd a Principů a jak je můžeme uchopit ve svém vlastním životě.
Martin P.
Je to nádherný, kompaktní a smysluplný, plný lásky a porozumění, jasný a jednoduchý. Krásně to plyne. U 6 kapitoly jsem dokonce brečela.
Jana W.

Obsah kurzu:

  • 10 videolekcí v příjemné délce 15-30 minut
  • pracovní sešit se zajímavými cvičeními a experimenty pro tvou transformaci
  • spoustu inspirace a prostoru pro nové vhledy
  • vzájemnou podporu a sdílení v naší facebookové skupině
  • podporu profesionálních transformativních koučů

Kapitoly kurzu:

I. SEZNÁMENÍ

Tato kapitola je tady hlavně proto, abyste měli lepší mapu na cestu kurzem a mohli odložit vše, co nebude potřeba.

II. PRINCIP MYŠLENKY

Myšlenky, názory, hodnocení, zahlcená hlava a často velký zmatek - známe to všichni. Pojďme se podívat, jak souvisí myšlenky s našimi pocity a prožíváním reality. Možná budete překvapeni...

III. princip vědomí

Vědomí - konstanta našeho života. Je možné PŘEMÝŠLET a BÝT v jednom okamžiku? Co přináší skutečné bytí tady a teď?

IV. princip mysli

Dokonalá inteligence, která ovládá vesmírné zákony, přírodní procesy i fungování živých organismů. Bez ní ani vlas z hlavy nespadne... Jak sílu této moudrosti využít ve svém životě si ukážeme právě zde.

V. svět zevnitř ven

Kapitola, která shrnuje a propojuje předchozí lekce. Co to vlastně znamená, když spojíme zmíněné principy dohromady, porozumíme jim a vystoupíme ze zajetých kolejí?

VI. naslouchání

Jedna z nejdůležitějších dovedností, kterou si můžeme ve svém životě osvojit - naslouchání. Každý den slyšíme nepřeberné množství informací, ale přináší nám něco opravdu cenného? Budeme se dívat na skutečné porozumění. Sobě i ostatím.

VII. vztahy

Vztahy jsou základním prvkem našeho fungování. Spolu s nimi ale přichází i nespočet výzev, vítězství i pádů. Pojďme objevit klíč ke krásným láskyplným vztahům a skutečně bezpodmínečné lásce.

VIII. zdraví

Hodně štěstí, zdraví... Hlavně to zdravíčko...
Tyto věty zná každý a zdraví je pro nás opravdu podstatné. I zde se díváme na téma zdraví z podstatně odlišného místa. Nemoci, závislosti a obezita už nemusí být strašákem a jejich řešení nedostižným cílem.

IX. peníze

Životně důležitá věc. Co kdybychom o penězích mohli začít přemýšlet jinak. Protože když pro sebe uvidíme jejich podstatu a k čemu opravdu jsou, v tu chvíli se může změnit i náš vztah k nim i to jak s nimi pracujeme.

X. výchova dětí

A poslední kapitola je věnována dětem. Respektive rodičům a výchově v jiném světle. Ukážeme si, jak mít větší jasnost, klid a porozumění v situacích, které zažíváme s našimi ratolestmi. Jak jim být více oporou a učitelem než vychovatelem.

KOLIK KURZ STOJÍ 

3 PRINCIPY ŽIVOTA
1990 Kč
10 dílný transformační online kurz se spoustou cvičení a experimentů včetně pracovního sešitu, který obsahuje shrnutí, klíčové přínosy a podněty k zamyšlení.
Všechna videa a materiály ti zůstanou přístupná v členské sekci už napořád

Autor: Martin jotov

Martin od 18 let podniká, studoval ekonomii, management, marketing, behaviorální psychologii, ale až poté, co narazil na revoluční Porozumění mysli, nalezl univerzální a praktické odpovědi na své otázky o lidech, životě i businessu.

V současnosti řídí finance v přední nanotechnologické společnosti podnikající v oblasti ochrany proti padělání, nanooptiky, biotechnologií a 3D nanotisku. Během 25 leté podnikatelské praxe prošel malinkými firmičkami, středními firmami se stovkami zaměstnanců i mnohatisícovou společností na různých pozicích od obchodního referenta až po generálního ředitele.

Ale hlavně pomáhá lidem ve všech oblastech života objevit neomezný vrozený potenciál díky porozumění fungování lidské mysli a ukazuje lidem, jak odstranit překážky v jeho využití. Je certifikovaný Advanced Transformative Coach a studoval u špičkových psychologů, koučů, mentorů a trenérů po celém světě. Je spoluzakladatelem neziskové společnosti The Human Potential Academy a mezinárodní konference Understanding Human Mind.

Pojď znovu objevit jednoduché principy, díky nimž bude tvůj život zase přirozeně jednoduchý a krásný.