Chceš (za)žít

Skutečnou lehkost bytí?

Pojď se mnou objevit život, který si budeš užívat s radostí dítěte a ve kterém budeš vždycky vědět, co dělat:

transformační online kurz

3 PRINCIPY ŽIVOTA

Myšlenka. Vědomí. Mysl. To jsou tři základní principy, díky kterým budeš žít šťastnější a naplněnější život lusknutím prstu. 

V tomto videokurzu ti ukážu, jak si tvoříš svůj vlastní prožitek reality, jaké úžasné schopnosti ti dala příroda do vínku a jak díky nim žít mnohem snadněji.

Všechno, co potřebuješ, už máš totiž v sobě

Když pochopíš 3 principy života, vrátíš se k lehkosti, kterou jsme všichni jako malé děti zažívali. Jenom jsme ji někde po cestě vytratili. 

Tohle ale není kurz psychologie. Ani klasické, ani pozitivní. Nenaučím tě strategie, techniky, ani ti nedám návody.

Přivedu tě ke tvému vnitřnímu kompasu, který ti vždycky ukazuje, kam jít.

Díky kurzu například objevíš:

  • Jak plout životem s lehkostí a přestat se pořád za něčím honit
  • Jak pracovat až 3x produktivněji a bez únavy
  • Jak vychovávat děti a podporovat jejich vnitřní moudrost
  • Jak skoncovat s obezitou a nadváhou

Ano, tohle všechno dokážeš ve svém životě změnit. Hned teď. Díky třem jednoduchým principům:

1. Myšlenka

Je náš největší životní dar. Umí nám hodně ublížit, ale taky naplnit naši realitu radostí. Co kdyby ti myšlenky konečně pomáhaly, a neházely klacky pod nohy?

2. Vědomí

Díky němu vnímáme myšlenky. Je to fascinující součást našich životů, která se jako jedna z mála nemění. Vědomí je naše pevná půda pod nohama.

3. Mysl

Je největší hybnou silou ve vesmíru. Když se této energii naučíš naslouchat, povede tě životem jako ten nejspolehlivější parťák.

Co říkají o kurzu lidé, kteří si díky němu tvoří radostnou realitu?

Pro mne je tento kurz absolutní základ skutečného Porozumění a milníkem na cestě k transformaci pro ty, kdo nechtějí nebo neumění jen čekat, až se TO stane samo. Přemýšlela jsem však o tom, jestli může dát něco i těm, kteří už touto cestou nějakou dobu kráčí... moje odpověď je ANO, ANO, ANO! Srozumitelně a poměrně stručně shrnuje to, co už víte, a to celé obohacuje řadou cvičení, v nichž můžete najít vlastní odpovědi tam, kde to ještě zcela nedoklaplo. A transformativní koučové zde najdou spoustu inspirace, jak pracovat se svými klienty.
Petra Mašková
Martin je tak přesvědčivým a pravdivým průvodcem, že snad i absolutní, řekněme, laik mu uvěří a bude ho následovat. Odpovědí je láska. Přineslo mi to pocit reality, že jsme Tvůrci našeho života, že pouze MY víme, kam, s kým a proč jít. My víme, jaký chceme život a my máme všechny nástroje a předpoklady pro to, abychom vše dokázali. Protože tvoříme láskou a srdcem. Tečka. Jak jednoduché a složité zároveň.
Petra T.
I když jsme to všichni už mnohokrát slyšeli, přesto je opravdu slušná šance, že právě tady něco docvakne. A co je nejlepší, můžeme se k tomu vracet stále znovu a pokaždé můžeme uslyšet něco nového. Vhledy jsou o nás a jak se pohybujeme tímto směrem a necháváme na sebe tyto Pravdy působit a otevíráme se tomu stále více, tak tam také stále více roste něco nového. Je to velmi kompaktní a hluboké, a přesto velmi jednoduché shrnutí základních Pravd a Principů a jak je můžeme uchopit ve svém vlastním životě.
Martin P.
Je to nádherný, kompaktní a smysluplný, plný lásky a porozumění, jasný a jednoduchý. Krásně to plyne. U 6 kapitoly jsem dokonce brečela.
Jana W.

Představ si…

…že právě jíš citron. Koušeš do něj a na jazyku se ti rozlévá nakyslá chuť jeho šťávy. Zavři oči a věnuj této představě pár sekund. Cítíš chuť citronu? Začaly se ti v puse sbírat sliny?

Právě ochutnáváš sílu myšlenky. Není to fascinující? 

A já ti ukážu, jak si přesně takhle můžeš napsat celý svůj život.

Kapitoly kurzu

I. SEZNÁMENÍ

Představím ti tři principy života. Zorientuješ se v kurzu a společně odložíme všechno, co na své nové cestě už nebudeš potřebovat.

II. PRINCIP MYŠLENKY

Myšlenky, zahlcená hlava a často velký zmatek… známe to všichni. Ukážu ti, jak souvisí myšlenky s našimi pocity a prožíváním reality. A taky jak ho teď hned změnit.

III. PRINCIP VĚDOMÍ

Vědomí je jedna z mála jistot našeho života. Je možné přemýšlet a být v jednom okamžiku? Co přináší skutečné bytí tady a teď?

IV. PRINCIP MYSLI

Mysl je dokonalá inteligence, která ovládá vesmírné zákony i fungování živých organismů. Bez ní ani vlas z hlavy nespadne. Jak sílu této moudrosti využít ve svém životě?

V. SVĚT ZEVNITŘ VEN

V této kapitole propojíme předchozí lekce. Co to znamená, když spojíme zmíněné principy dohromady, porozumíme jim a vystoupíme ze zajetých kolejí?

VI. NASLOUCHÁNÍ

Každý den slyšíme nepřeberné množství informací, ale přináší nám něco opravdu cenného? Objevíme spolu skutečné naslouchání a porozumění. Sobě i ostatním.

VII. VZTAHY

Přináší nám potěšení, ale také nespočet výzev a pádů. Pojďme objevit klíč ke krásným láskyplným vztahům a skutečně bezpodmínečné lásce.

VIII. ZDRAVÍ

Jedna z nejdůležitějších hodnot v našem životě. Nemoci, závislosti a obezita už nemusí být strašákem. Ukážu ti, jak je jednou provždy vyřešit.

IX. PENÍZE

Vysvětlím ti pravou podstatu peněz a podnikání. Jakmile pochopíš, že peníze nejsou tvůj cíl a nepřinesou ti štěstí, budeš pracovat nebo vést firmu úplně jinak.

X. VÝCHOVA DĚTÍ

Ukážeme si, jak být dětem víc oporou a učitelem než vychovatelem. Pochopíš, jak je podporovat v jejich vnitřní moudrosti, být více v klidu a rozumět jim.

Co všechno na tebe čeká v kurzu?

  • 10 transformačních videolekcí, které ti zaberou jen 15–30 minut
  • pracovní sešit s rozvojovými cvičeními a experimenty, které tě podpoří v transformaci
  • vzájemná podpora a sdílení v naší facebookové skupině
  • podpora profesionálních transformativních koučů

Kolik tě bude kurz stát?

3 PRINCIPY ŽIVOTA

1990 Kč

10dílný transformační online kurz, ve kterém se znovu vrátíš ke své vnitřní moudrosti a lehkosti. Dostaneš spoustu cvičení a experimentů včetně pracovního sešitu, který obsahuje shrnutí a podněty k zamyšlení a opravdové změně.

Všechna videa a materiály ti zůstanou přístupná v členské sekci už napořád.

Autor: Martin jotov

Od 18 let podnikám, studoval jsem ekonomii, management, marketing a behaviorální psychologii. Ale až když jsem narazil na revoluční Porozumění mysli, objevil jsem univerzální a praktické odpovědi na své otázky o lidech, životě i businessu.

V současnosti řídím finance v přední nanotechnologické společnosti. Ale hlavně pomáhám lidem ve všech oblastech života objevit neomezený vrozený potenciál. I tobě předám dar pochopení fungování lidské mysli. Ukážu ti, jak odstranit všechny překážky a používat ji naplno. 

Jsem certifikovaným Advanced Transformative Coach a studoval jsem u špičkových psychologů, koučů, mentorů a trenérů po celém světě. Také jsem spoluzaložil neziskovou společnost The Human Potential Academy a mezinárodní konferenci Understanding Human Mind.

Pojď konečně znovu objevit principy, díky kterým budeš životem proplouvat jednoduše a s radostnou jistotou.