Chceš (za)žít skutečnou lehkost bytí?

Užívat si život s radostí dítěte,  nezávisle na tom co přináší?

 

díky pochopení principu mysli, vědomí a myšlenky můžeš. představujeme

ONLINE KURZ:

3 PRINCIPY ŽIVOTA

MOŽNÁ JE TO I TVŮJ PŘÍBĚH?

 • Neustále na sobě pracuješ, aby...
 • Cítíš, že život je o něčem víc než o práci nebo povrchní zábavě
 • Hledáš hloubku a něco, čemu lze vždycky věřit
 • Občas se cítíš jako a horské dráze
 • Zažíváš pocity a děláš věci, které nechceš
 • Toužíš změnit svůj život

JAKÉ BY TO BYLO? 

Užívat si život, bez ohledu na to co přináší?
Prožívat lásku, radost, lehkost a důvěru?
Zažívat podporu, péči, ochranu a láskyplnou pozornost?

Žít beze strachu a pochybností.

Můžeš, KLÍČ MÁŠ V SOBĚ.

reference NĚKOHO KDO TO ZAŽIL

Videokurz působí krásně. Vnímám v něm ucelený souhrn nejdůležitějších myšlenek, které sdílíme v Akademii Porozumění mysli. Líbí se mi rozdělení do jednotlivých částí na cca 15-30min, kde jsou srozumitelně popsány 3 principy i další oblasti života, na které je fajn zaměřit pozornost.
Mirek
Pro mne je tento kurz absolutní základ skutečného Porozumění a milníkem na cestě k transformaci pro ty, kdo nechtějí nebo neumění jen čekat, až se TO stane samo. Přemýšlela jsem však o tom, jestli může dát něco i těm, kteří už touto cestou nějakou dobu kráčí... moje odpověď je ANO, ANO, ANO! Srozumitelně a poměrně stručně shrnuje to, co už víte, a to celé obohacuje řadou cvičení, v nichž můžete najít vlastní odpovědi tam, kde to ještě zcela nedoklaplo. A transformativní koučové zde najdou spoustu inspirace, jak pracovat se svými klienty.
Petra Mašková

VYDEJ SE SPOLU S NÁMI NA CESTU poznání A PROMĚŇ SVŮJ ŽIVOT

Během 10 lekcí projdeme 10 témat, která povedou k tvé transformaci

 • Uvidíš více možností, jak žít krásný a naplněný život
 • Získáš více jistoty pro svá rozhodnutí
 • Zjistíš, jak snadno zvládat stresové a náročné situace
 • Prohloubíš a upevníš své vztahy
 • Lépe porozumíš svým dětem, rodičům, kolegům,...

Budeme:

 • ... se věnovat základnímu porozumění mysli, myšlenkám a vědomí
 • ... se dívat směrem odkud přichází pocity a myšlenky abychom mohli uvidět i jiné možnosti
 • ... vytvářet prostor pro nové vhledy, které mohou kompletně změnit perspektivu problémů a úplně je odstranit

Reference 

U poslední kapitoly jsem se skoro rozplakala. Martin je tak přesvědčivým a pravdivým průvodcem, že snad i absolutní, řekněme, laik mu uvěří a bude ho následovat. Odpovědí je láska. Přineslo mi to pocit reality, že jsme Tvůrci našeho života, že pouze MY víme, kam, s kým a proč jít. My víme, jaký chceme život a my máme všechny nástroje a předpoklady pro to, abychom vše dokázali. Protože tvoříme láskou a srdcem. Tečka. Jak jednoduché a složité zároveň.
Petra T.
Je to nádherný, kompaktní a smysluplný, plný lásky a porozumění, jasný a jednoduchý. Krásně to plyne. U 6 kapitoly jsem dokonce brečela.
Jana W.
I když jsme to všichni už mnohokrát slyšeli, přesto je opravdu slušná šance, že právě tady něco docvakne. A co je nejlepší, můžeme se k tomu vracet stále znovu a pokaždé můžeme uslyšet něco nového. Vhledy jsou o nás a jak se pohybujeme tímto směrem a necháváme na sebe tyto Pravdy působit a otevíráme se tomu stále více, tak tam také stále více roste něco nového. Je to velmi kompaktní a hluboké, a přesto velmi jednoduché shrnutí základních Pravd a Principů a jak je můžeme uchopit ve svém vlastním životě.
Martin P.

ZVU TĚ NA CESTU VNITŘNÍ PROMĚNY 

Pro koho je tento kurz:

 • pro ty, kteří touží si lépe poradit se životem a všemi jeho nástrahami
 • pro ty, kteří se chtějí žít bez obav ze situací, které mohou přijít
 • pro ty, kteří se chtějí vymanit z neustálé práce na sobě, která stejně nepřináší štěstí
 • pro všechny zamotané a ztracené, kteří hledají pevný bod, o nějž se lze vždy opřít
 • pro tvé známé nebo kamarády, protože ti na nich záleží

Pojď s námi objevit jednoduché principy, díky nimž

bude tvůj život zase přirozeně jednoduchý a krásný

ZÍSKÁŠ:

 • 10 videolekcí v příjemné délce 15-30 minut
 • pracovní sešit se zajímavými cvičeními a experimenty pro tvou transformaci
 • spoustu inspirace a prostoru pro nové vhledy
 • vzájemnou podporu a sdílení v naší facebookové skupině
 • podporu profesionálních transformativních koučů

Kapitoly kurzu:

I. seznámení

Tato kapitola je tady hlavně proto, abyste měli lepší mapu na cestu kurzem a mohli odložit vše co nebude potřeba.

II. princip myšlenky

Myšlenky, názory, hodnocení, zahlcená hlava a často velký zmatek - známe to všichni. Pojďme se podívat, jak souvisí myšlenky s našimi pocity a prožíváním reality. Možná budete překvapeni...

III. princip vědomí

Vědomí - konstanta našeho života. Je možné PŘEMÝŠLET a BÝT v jednom okamžiku? Co přináší skutečné bytí tady a teď?

IV. princip mysli

Dokonalá inteligence, která ovládá vesmírné zákony, přírodní procesy i fungování živých organismů. Bez ní ani vlas z hlavy nespadne... Jak sílu této moudrosti využít ve svém životě si ukážeme právě zde.

V. svět zevnitř ven

Kapitola, která shrnuje a propojuje předchozí lekce. Co to vlastně znamená, když spojíme zmíněné principy dohromady, porozumíme jim a vystoupíme ze zajetých kolejí?

VI. naslouchání

Jedna z nejdůležitějších dovedností, kterou si můžeme ve svém životě osvojit - naslouchání. Každý den slyšíme nepřeberné množství informací, ale přináší nám něco opravdu cenného? Budeme se dívat na skutečné porozumění. Sobě i ostatím.

VII. vztahy

Vztahy jsou základním prvkem našeho fungování. Spolu s nimi, ale přichází i nespočet výzev, vítězství i pádů. Pojďme objevit klíč ke krásným láskyplným vztahům a skutečně bezpodmínečné lásce.

VIII. zdraví

Hodně štěstí, zdraví... Hlavně to zdravíčko...
Tyto věty zná každý a zdraví je pro nás opravdu podstatné. I zde se díváme na téma zdraví z podstatně odlišného místa. Nemoci, závislosti a obezita už nemusí být strašákem a jejich řešení nedostižným cílem.

IX. peníze

Životně důležitá věc. Co kdybychom o penězích mohli začít přemýšlet jinak. Protože když pro sebe uvidíme jejich podstatu a k čemu opravdu jsou, v tu chvíli se může změnit i náš vztah k nim i to jak s nimi pracujeme.

X. výchova dětí

A poslední kapitola je věnována dětem. Respektive rodičům a výchově v jiném světle. Ukážeme si, jak mít větší jasnost, klid a porozumění v situacích, které zažíváme s našimi ratolestmi. Jak jim být více oporou a učitelem než vychovatelem.

KOLIK KURZ STOJÍ 

3 PRINCIPY ŽIVOTA
1990 Kč
10 dílný transformační online kurz se spoustou cvičení a experimentů včetně pracovního sešitu, který obsahuje shrnutí, klíčové přínosy a podněty k zamyšlení.
Všechna videa a materiály ti zůstanou přístupná v členské sekci už napořád

O MARTINOVI 

MARTIN JOTOV

Martin od 18 let podniká, studoval ekonomii, management, marketing, behaviorální psychologii, ale až poté, co narazil na revoluční Porozumění mysli, nalezl univerzální a praktické odpovědi na své otázky o lidech, životě i businessu.

V současnosti řídí finance v přední nanotechnologické společnosti podnikající v oblasti ochrany proti padělání, nanooptiky, biotechnologií a 3D nanotisku. Během 25 leté podnikatelské praxe prošel malinkými firmičkami, středními firmami se stovkami zaměstnanců i mnohatisícovou společností na různých pozicích od obchodního referenta až po generálního ředitele.

Ale hlavně pomáhá lidem ve všech oblastech života objevit neomezný vrozený potenciál díky revolučnímu porozumění fungování lidské mysli a ukazuje lidem, jak odstranit překážky v jeho využití. Je certifikovaný Advanced Transformative Coach a studoval u špičkových psychologů, koučů, mentorů a trenérů po celém světě. Je spoluzakladatelem neziskové společnosti The Human Potential Academy a mezinárodní konference Understanding Human Mind.