AKADEMIE

LIDSKÉHO POTENCIÁLU
od roku 2020

OTEVŘENA ZDARMA

Aktuálně pro vás máme:

zdarma pravidelné vysílání každou středu od 20:00 h

 

pokud jste zaregistrovaní, nehlaste se znovu

odkaz k přihlášení na vysílání ZASÍLÁME KAŽDÝ TÝDEN e-mailem


projekt

REVOLUCE NASLOUCHÁNÍ

Nosíte ve svém srdci či hlavě něco, co potřebujete s někým sdílet, a nemá vám kdo naslouchat? Jsme tady pro vás. Nasloucháme s plnou pozorností. Skutečné naslouchání přináší úlevu a radost. Stačí se ozvat...


AKADEMIE LIDSKÉHO POTENCIÁLU

3. ročník školy

o naší podstatě, štěstí, duševním zdraví,

porozumění mysli a tvořivosti

záznamy webinářů 3. ročníku - nyní zdarma

Naučíme vás vše, co nám předali nejlepší světoví profesionálové v oblastech psychologie, psychiatrie, podnikání, koučování, terapie a poradenství a co jsme sami objevili během tisíců hodin studií, koučování našich klientů, řízení vlastních firem, pomáhání našim blízkým, organizací mezinárodních konferencí, seminářů, webinářů a workshopů. 

Registrace je otevřena po celý rok k jednotlivým tématům.

Záznamy ze seznamovacích webinářů z 1. ročníku:

Záznam 1. seznamovacího webináře

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam 2. seznamovacího webináře

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam 3. seznamovacího webináře

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Podělíme se s vámi o principy,

jak můžete být dlouhodobě šťastní, duševně zdraví a neuvěřitelně tvořiví bez ohledu na vaše životní okolnosti.

Bez potřeby technik, odstraňování vašich slabin a usilovné práce.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Poodkryjeme vám skutečný potenciál, který se ve vás skrývá a naučíme vás jej probouzet i v ostatních lidech. Ať už budete chtít pomoci sobě, své rodině, přátelům, firmě nebo celé společnosti.
Nepotřebujete žádné předpoklady, zkušenosti ani praxi.
Váš neuvěřitelný potenciál je bezpodmínečný.

Vložíme do naší společné školy naše úsilí a znalosti a jediné, co si přejeme od vás, je aktivní spoluúčast na tvorbě naší akademie.
A pokud vám porozumění změní život, tak i sdílet dále to, co jste se naučili.

"Uvědomění, že je to MYŠLENKA, která tvoří naší realitu, je tak velké, a když jsem se v tom začal utvrzovat zkoumat prožívat a hlavně uvědomovat, tak se cítím SKVĚLE. Pozor, ne pořád, ale většinu svého času. Užívám si každý den svého života. Je super vědět, že je kam se vracet do toho vnitřního klidu. Tohle všechno a mnohem víc jsem si uvědomil během třech let které se věnuji porozumění mysli. Pořád to pokračuje, jsou další a další momenty, které mi dochází a díky vám mi toho hodně doteklo, děkuji vám všem. S láskou Radek."
Radek Podkosák

Program

2. ročník poběží opět 12 měsíců, od června 2021 do května 2022.

Budeme se každý týden potkávat online. Každé setkání povede jeden z třech průvodců a často přijdou i zahraniční hosté, které budeme překládat do češtiny. Budeme všichni doufat, že se nám brzy povede začít se setkávat i osobně. Všechna online setkání budou nahrávána a stanou se součástí naší členské sekce.

Každé setkání bude mít své téma a na jejich tvorbě se budete podílet i vy. Některá setkání věnujeme návratu k tomu, co už jsme spolu viděli a prozkoumali, jiná budou věnována jen vašim otázkám.
Bude se tak jednat o společnou tvorbu. 

Co přinese akademie vám

 • Radost, štěstí a duševní pohodu
  Jak je nalézt a udržet, i když nejdou věci podle našeho přání
 • Méně stresu a starostí
  Jak se jich zbavit, nebo je překonat
 • Šťastné, fungující vztahy
  Co je jejich pravou podstatou, jak je vytvořit a udržet
 • Méně strachu
  Co dělat, když máme strach, a jak jej nenechat řídit náš život
 • Výkonnost
  Jak dosahovat špičkových výkonů v práci či sportu a jaký vliv má náš stav mysli
 • Sebevědomí
  Kde ho hledat a co to vlastně je zdravé seběvědomí
 • Lehkost v rozhodování
  Jak dělat těžká rozhodnutí, jak se nezaseknout
 • Vedení a vliv na lidi
  Jak dosáhnout toho, aby děti, zaměstnanci, ostatní lidé dělali to, co chceme
 • Snadnější řešení problémů a nové nápady
  Jak řešit jakýkoliv problém a kde vzít nové nápady
 • Konec závislostí
  Jak se zbavit závislostí a nenabírat nové

Kdo vás bude akademií provázet?

Jsme profesionální koučové, certifikovaní absolutní světovou špičkou v oblasti transformativního koučinku. Založili jsme společně neziskovku The Human Potential Academy, která pomáhá lidem objevit skutečný potenciál, naleznout duševní pohodu a plnit si své sny. Zrealizovali jsme 4 mezinárodní konference v Praze a Bukurešti, přivedli více než 50 speakerů z celého světa a zrealizovali nespočet webinářů, semiářů a workshopů.

Katka Černá

Kateřina je koučka specializující se na lidský potenciál, duševní zdraví a vztahy. Pracuje s dospělými i dětmi.

Kateřina Fišerová

Transformativní koučka a CEO SmartSelling a.s.

Martin Jotov

Transformativní kouč, ředitel nanotechnologické společnosti IQS Group, spoluzakladatel The Human Potential Academy

Ohlasy z prvního ročníku ALP 

Mám potřebu projevit poděkování za to, co se tu učíme, poděkovat lidem, kteří ukazují tímto směrem 🙂 Je neuvěřitelné, jak moc je to velké a jakou vděčnost za to cítím 🙏 Měla jsem teď mizerné období, kdy už mi nezbylo nic jiného, než přestat bojovat s tím, co je a zkusit věřit životu, nechat to na něm, protože moje malá mysl už neměla v záloze nic, čím by se mohla bránit ... a pak se začaly dít věci. Najednou mi došlo to,co už jsem díky porozumění mysli dávno věděla , nebo jsme si to alespoň myslela 🙂 Došla mi jedna velká věc, to že jakékoliv utrpení mi ze 100 procent nemůže způsobovat život, že jsem si to dělala jen já sama, bouchala jsem sama sebe do hlavy za to, co jsem stejně nemohla ovlivnit 🙂 Uviděla jsem, že život není proti nám 🙂 a i když na to na zapomenu a zamotám se do pavučiny svých myšlenek, stačí si jen vzpomenout . Je úlevné zjištění, že když je nejhůř, nemusím si připomínat, jak to funguje, ale jen vědět že to funguje 🙂 Je tu vždy připravený ten bílý čistý papír. Toto uvědomění mi vneslo do posledních dnů klid, jaký už jsem dlouho necítila..to že jsme vždy v pořádku ..je to jasné víc než kdy předtím❤ Děkuji a těším se na další objevování.
Šárka Němcová
Na začátku jsem se zbavil závislosti užíval jsem si svobodu a měl jsem za to že už to žiju... Znal jsem princip myšlenky a teoreticky věděl jak to funguje. Měl jsem před akademii pár AHA momentů ale co zažívám teď se nedá vyjádřit slovy. Je to silné a intenzivní a pořád se to stupňuje pořád se k tomu přidávají další a další prožitky příběhy a uvědomění že je to taková mozaika nekončí to a asi ani neskončí prostě to jede. Můj prožitek světa je úplně jinej fakt vidim co jsem předtím přehlížel a neviděl.
Radek Podkosák
"Od nášho trojdňového coachingu ubehlo 10 dní a ja viem, že prežívanie môjho života sa navždy zmenilo. Vplyv Martinovho coachingu je silný preto, lebo to, čo čom rozpráva, naozaj žije. Je z neho cítiť sa nehovorí o niečom, čo by sám nezažil alebo nevedel. Okrem toho, vďaka svojmu prehľadu z rôznych ďalších oblastí dokáže používať rôzne príklady, ktoré mi veľmi pomohlo pri uvedomení si toho, kto naozaj som. Hodnota, ktorú som počas coachingu dostal, sa v peniazoch vyčísliť nedá. Ďakujem."
Lukáš Piperek
Došlo mi, že když žiju naplno, tak ani není potřeba fixovat všechny zážitky. Není potřeba mít v zásobě vzpomínky "na horší časy", protože stejně naplněný život si můžeme dopřát kdykoli. A není to o kvalitě zážitků, které si dopřejeme, ale o kvalitě samotného prožívání toho zážitku.
Jana Pelcová
O 3 principech jsem nic nevěděl. Jsem popravdě k osobně rozvojovým věcem dost skeptický. Mám rád čísla a prodej. Myslím, že jsem nepochopil všechno, ale přesto jsem byl překvapený nad tím, jaký vliv má naše mysl na naši produktivitu, a to jak v byznyse tak při sportu. Přednáška Michala Kopčana o vrcholových výkonech, byla přesně to, co jsem aktuálně potřeboval při svých běžeckých trénincích. Jsem zvědavý, jakou inspiraci mi přinese další akce.
Michal Kolář Online podnikatel, Kolami.cz

Registrovat se do Akademie ZDARMA

Máme pro vás ještě víc -> v členské sekci

Partnery akademie jsou: