Akademie

POROZUMĚNÍ MYSLI PRO

profesionály a lídry

Certifikační intenzivní tréninkový program pro ty, kteří vedou, koučují, mentorují, vyučují a pomáhají ostatním realizovat svůj potenciál
(v podnikání, sportu či osobním životě).

Tím nejcennějším, co můžeme pro druhé udělat, je pomoci objevit a využít jejich vrozený potenciál pro šťastný a naplněný život. Schopnost provést klienty, kolegy nebo členy týmu cestou k dosahování snů a velkých cílů, osobní proměny a tvořivého života naplněného láskou, inspirací a nadějí, bude vždy patřit k tomu nejhodnotnějšímu, co se můžete naučit.

V certifikačním programu Akademie lidského potenciálu PRO lídry a profesionály vás naučíme, jak díky porozumění mysli dokážete skutečně měnit životy a jak tuto hodnotu vytvářenou pro druhé proměnit i ve vlastní živobytí.

Předávání druhým je zároveň tím nejlepším způsobem, jak si prohloubit své vlastní porozumění. Zapojit se tak můžete, i když neplánujete profesionálně pomáhat klientům a chcete v první řadě proměnit svůj vlastní život.

"Máme tu nejúžasnější práci na světě. Nacházíme lidi v různých fázích spánku, můžeme jim poklepat na rameno a být s nimi, když se probudí a poprvé spatří život v jeho plné kráse."

Sydney Banks

O Akademii PRO:

Akademie PRO je 6 měsíční program, složený ze 3x             5-denních setkání živě a každo-týdenního intenzivního vzdělávání a mentoringu online. 

Zaměřuje se cíleně na tři základní kameny: 

  • Prohloubení vlastního porozumění
  • Koučovací praxe - předávání porozumění
  • Budování koučovací praxe

Program je vhodný pro kouče, lídry, mentory, učitele a terapeuty. Je vhodný pro každého, kdo chce porozumění mysli předávat a pomáhat ostatním žít naplněný život. 

Obsah Akademie PRO

15 dní intenzivního tréninku naživo

Tři pětidenní intenzivní tréninky, kde se naučíte o podstatě lidského prožitku, neomezených možnostech lidského potenciálu, o umění koučování a pomáhání druhým a o budování vlastního podnikání.

3 individuální koučinky, mentoring pro každého účastníka

Pomůžeme vám rozvinout vaše vlastní dovednosti i porozumění v osobním nebo online rozhovoru o tom, co potřebujete vy sami. Poslechneme si nahrávky vašeho koučování/výuky/mentoringu a pomůžeme vám posunout se a zlepšit dopad vaší práce.

30 online setkání + workshopy se světovými kouči

Každý týden se budeme potkávat a prohlubovat prozumění i praxi v jeho sdílení. Zaměříme se na konkrétní témata, která si přinášejí klienti či zaměstnanci, zaměříme se na proces a principy získávání klientů i cenotvorbu.

Uzavřená Facebooková skupina

Budeme s Vámi v kontaktu i v rámci Facebookové skupiny, kde najdete podporu od nás i ostatních spolužáků.

15 setkání v menších skupinkách

V menších skupinách vedených jedním z nás si budete moci trénovat koučování a získat zpětnou vazbu.
Zaměříme se i na konkrétní témata a cvičení na prohloubení vašich znalostí i praktických dovedností.

Závěrečná certifikace

V rámci programu můžete získat certifikát Transformativní profesionál, který vám při splnění podmínek předáme po skončení programu nebo umožníme splnění podmínek i po jeho skončení a prokázání schopnosti skutečně pomáhat.

Naučte se skutečně pomáhat proměňovat životy a dosahovat úžasné výsledky

Všech intenzivních setkání se lze účastnit živě nebo online díky vzdálenému připojení.
Z každého setkání i webináře bude pořizován záznam, který bude účastníkům k dispozici i po skončení výcviku. 

I. intezivní týden:
Základy porozumění 

Naslouchání.
Principy v pozadí fungování lidské mysli. Jak se tvoří prožitek.
Důležitost pochopení toho, jak funguje náš život.
Oddělené reality a principy jejich tvoření.
Proměna skrze vhled a uvědomění. Jejich síla.

Nekonečný lidský potenciál.
Jak ho využít k tvoření, co jediné stojí v cestě.

Základy pomoci sobě i druhým ke změně.
Rozdíly v přístupech.

II. intezivní týden:
Účinek, dopad na ostatní

Hluboké poslouchání.
Podstata propojení. S klienty, kolegy, lidmi kolem nás, životem.
Vnitřní moudrost. Naše i druhých.
Katalyzátor vhledů a uvědomění.
Proměny v konkrétních oblastech života (vztahy, peníze, práce, odpouštění, výkonnost, komunikace...).
Důležitost vztahu a propojení s klientem na proměnu.
Láska a porozumění.

III. intezivní týden:
Tvoření nemožného a budování byznysu

Podstata tvoření aneb jak tvořit i nemožné.
Jak překonávat své hranice a jak pomáhat druhým překonávat sama sebe.
Podstata podnikání a služby druhým.
Jak získávat (tvořit) klienty, zákazníky. Jak na marketing.
Peníze. Kde je najít, jak je vytvořit. Jak stanovit ceny.
Rozvoj profesionální praxe.

Napsali nám

Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech - dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.
Tibor a Marie Abelovi
Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.
Jindřiška Janoušková
Akademie lidského potenciálu je 1. "škola", kde se o bezpodmínečné lásce nejen mluví, ale je bez přestání rozdávána plnými náručemi.
Petra Mašková
Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, poskytuje prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolestnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a byl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné. Nemůžete pochopit bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.
Ivet
Děkuji za vše. Za ten úžasný rok s vámi. Těšila jsem se na tohle setkání, ale převýšilo to mé očekávání. Pochopila jsem tu, kdy si vyvářím své bubáky, a že to jsem jen já sama, kdo si ubližuje. Děkuji.
Michaela Žáková
Skrze druhé jsem mohla uvidět svoji vlastní sílu, jedinečnost, sáhla jsem si na svoji podstatu. Tak, jako jsem se byla schopná otevřít tady, můžu i jinde, a tím spustit lavinu otevřených srdcí, možnosti uvidět svůj nekonečný potenciál. Miluju život. Díky Kat, Kačí, Martine, parto.
Monika Jeslínková
Je úžasné vidět, jak je vše jednoduché. A celou dobu se mnou byl ten pocit. Pocit toho, že je vše v pořádku. Pocit, kdy vím, že nemusím všechno vědět, pojmenovat, popsat. Pocit malého dítěte sedícího na gauči a sledujícího pohádku. Hustý.
Jitka Hanzová

Co vám Akademie PRO přinese?

Naučíte se vytvářet hluboké spojení s druhou lidskou bytostí nebo celou skupinou.

Objevíte, jak naslouchat mnohem hlouběji, než jen na úrovni slov. Jak "slyšet" příležitosti, kde můžete pomoci.

Zjistíte, jak sdílet porozumění tak, aby vás lidé chtěli poslouchat.

Naučíte se hovořit z čisté mysli, nechat se navigovat vlastní intuicí.

Naučíte se, jak koučovat nebo pomáhat druhým bez úsilí, stresu, vyčerpání.

Objevíte sama sebe, svou podstatu a neuvěřitelné schopnosti, které z nich vyplývají pro šťastný, tvořivý život s dopadem na své okolí.

Naučíte se tvořit klienty a zákazníky i bez nutnosti marketingových technik. Dokážete prodávat bez prodávání.

Zjistíte, jak si snadno můžete vydělávat na živobytí, když pomáháte lidem ke skutečné proměně.

Je to pro vás, když...

Hledáte, jak žít šťastný a naplněný život, nebo ho už vedete, a chcete začít pomáhat ostatním...

Anebo jste profesionál/ka v pomáhání či vzdělávání druhých. Jste kouč/ka, terapeut/ka, učitel/ka, mentor/ka a hledáte nové způsoby, jak doopravdy pomáhat v transformaci...

Anebo jste lídr, který vede lidi a chce pomáhat dosahovat skvělých výsledků bez přebytečného stresu a vyčerpání. Chcete přinést toto porozumění do své firmy a zjistit, jak se může proměnit...

Anebo vás zaujalo porozumění mysli a chtěli byste prohloubit svoje vlastní a prozkoumat, kam až vede a jaký život se z něj dá vytvořit...

Anebo pomáháte lidem, ale nedaří se vám efektivně vydělávat na živobytí a chcete to změnit...

Jak porozumění mění životy

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč Akademie porozumění PRO?

Všichni jsme absolvovali SuperCoach Academy u Michaela Neilla. Martin Jotov absolvoval navazující Advance track a další programy. Kat Černá studovala u Dr. Billa Pettita spojení mysli, mozku a těla a Katka Fišerová Genius Catalyst od Michaela Neilla a je součástí programu Healing the World Dickena Bettingera. Prošli jsme i nejrůznějšími dalšími výcviky a semináři od Pransky & Associates, Jamieho Smarta, Nicoly Bird, Dr. Amy Johnson a dalších.

 Co nám to dalo?

Před Supercoach Academy: Když jsme si začali všímat, jak věci kolem nás opravdu fungují, přirozeně jsme to chtěli ukázat všem kolem sebe. Říct: "To je jenom myšlenka," ale tak nějak to nepomáhalo. Byli jsme urputní a otravní. S prohlubováním porozumění přicházely další vhledy. Začali jsme vnímat skutečný potenciál "uvidět" v každém kolem nás. Přesto jsme zjistili, že klíčová je hloubka našeho vlastního porozumění.
To, jak solidní a pevný máme základ. Jak moc opravdu víme. 

Když víme, co se zrovna děje, a víme, co chceme ukázat, jde to lépe. Když to uvidíme pro sebe, nemluvíme z naučeného. Klienti to cítí. Mluvíme z místa, kterému je lépe rozumět.  Jen vidět pro sebe ale někdy nestačí. 

Hodí se příběhy, metafory a spousty a spousty vlastních zkušeností. Měli jsme příležitost poznat, jak koučují ti nejlepší koučové celého světa. Měli jsme možnost koučovat pod "dohledem" těch nejlepších a najít vlastní způsob.  

Začali jsme pomáhat ostatním uvidět, měnit jejich životy. Změnily se i ty naše. Tohle poznání předáváme klientům a využíváme ho ve svých firmách, dějí se zázraky. To všechno chceme dopřát i vám.

Co vám chceme poskytnout navíc?

Většina programů, které jsme absolvovali, tak měla jen omezenou část orientovanou na praktické budování koučovacího businessu. A přitom tolik terapeutů, koučů a učitelů na začátku často hodně tápe. Máme trochu výhodu zkušeností s budováním vlastních (sta)milionových businessů v jiných oblastech, a rádi bychom Vám pomohli, ať už jste na startu nebo jen chcete posunou svůj business na novou úroveň. Chceme vás naučit stavět funkční busness. Kde a jak získávat, nebo ještě lépe TVOŘIT klienty. Jak prodávat bez prodávání, stresu a tlaku na pilu. I na to se chceme v Akademii PRO zaměřit tak, aby pro vás byla skutečně zlomovým okamžikem vašeho života, a to i v businessové oblasti.

A co se nedá slovy popsat...

Potenciál změny, kterou startujeme v Česku a na Slovensku, se dá jen těžko popsat. Porozumění mysli mění lidské životy. S porozuměním přinášíme harmonii sobě a přirozeně i svému okolí. A to nemluvíme o koučování a učení 3 prinicpů, ale o našem vlivu v obyčejném lidském životě. Mluvíme o dopadu, který budete mít na rodinu, kolegy, sousedy..., mluvíme o změně, která se začne dít  "sama", čím víc uvidíte sami pro sebe. Čím více lidí rozumí, jak vzniká naše prožívání a jaký je skutečný lidský potenciál, tím rychlejší a větší změna je. Už tím, že jste tady, jste součástí téhle změny.

Otázky a odpovědi
k Akademii porozumění PRO 

Záznam 1. webináře s představením Akademie pro profesionály a lídry 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Záznam 2. webináře s představením Akademie pro profesionály a lídry 

2. ROČNÍK AKADEMIE PRO JE OTEVŘEN!!!

 


NEZÁVAZNÁ REGISTRACE:

Křestní jméno*
Příjmení*
E-mailová adresa*
Mobilní telefon*
Město
Potřebuji ještě: