Vždy v pořádku
a neporušení

Intenzivní transformativní workshop
o lásce, porozumění a nevyčerpatelné duševní pohodě
s Dr. Billem Pettitem

Praha, Villa Voyta, 7.-9.6.2019

Chcete se lépe vypořádat se stresem, nerovzitou, úzkostí? Trpíte depresí nebo máte ve svém okolí někoho, komu byste rádi pomohli?

Dr. Bill Pettit již téměř 50 let pomáhá lidem s psychickými potížemi znovu nalézt duševní zdraví, které je nám všem vrozené. Za klíčové v nalezení duševního zdraví považuje "Porozumění" toho, jak naše mysl funguje. Ačkoli má rozsáhlé akademické vzdělání, dokáže o porozumění mluvit srozumitelně, jako "obyčejný" člověk a ukazovat jej na praktických každodenních situacích, které všichni známe.

Uzavřená skupina max. 20 účastníků

Klidné prostředí Villy Voyta, Praha

7. - 9.června 2019

Co můžete očekávat?

2,5 dne v uzavřené skupině max. 20 účastníků v prostředí absolutního přijetí a porozumění. Kompletní program bude přizpůsoben požadavkům účastníků. Program bude probíhat v anglickém a českém jazyce.  Níže najdete malou ochutnávku témat, na která se zaměříme.

Jak vzniká chronický stres a jaké dopady má na naše zdraví?

Bill ukáže, jak chronický psychický stres (např. vina, zášť, nevyřešený smutek, strach, nadměrná analýza, investice do toho, co si o nás myslí jiní, a frustrace související s neschopností řídit chování ostatních) vede k chronické aktivaci stresové reakce těla. Tato odezva je navržena tak, aby mohla být využita až 30 minut, aby nám pomohla přežít život ohrožující stavy.

Při prodloužení se tato odezva projevuje masivním posunem hormonů, silnou zánětlivou reakcí a přerozdělením vnitřních zdrojů, jako je imunitní systém, od jejich obvyklé funkce zajišťující růst, zdraví a optimální fungování.

Tělo nás upozorňuje na chronickou aktivaci stresové odezvy prostřednictvím progresivních vnitřních pocitů neschopnosti a fyzických symptomů. Pokud tyto symptomy nejsou chápány jako užitečné alarmy, často dochází k další progresivní fyzické deregulaci a "nemoci" (tj. hlasitějšímu alarmu).

Existuje lék?

Porozumění fungování mysli, beztvará energie, která využívá náš mozek, se může stát jak preventivní vakcínou, tak léčebným prostředkem. Uvědomění tohoto porozumění vytváří vnitřní prožitek života, který je jemnější, radostnější, milující a více přítomný. To přirozeně vede k vyšší úrovni emocionálního, psychického a fyzického zdraví. Toto zdraví se stává postupně nezávislé na minulých bolestných zkušenostech, současných výzvách i budoucí nejistotě.

Medicína moudrosti - láska jako lék

Pro Indiány je "medicínou" mystická duchovní přítomnost a síla, která se může projevit v podobě osoby, místa, v přírodě, nebo v podobě jevu. Medicína je ale také další jméno pro Moudrost, duchovní inteligenci za životem, která nás vždy vede. Když je něco „mystické“, znamená to „víru v existenci něčeho nad rámec našeho chápání nebo za hranice intelektuálního pochopení. Je to něco přístupné skrze intuici.

Většina z nás neví, jak najít rozumem odpovědi na to, jak žít zdravý, šťastný a produktivní život bez ohledu na to, jaký je náš věk nebo okolnosti. Když víme, kde hledat odpovědi, život může být jednoduší. Když poznáme Moudrost, každodenní obyčejnost života může být magická, krásná, smysluplná a posvátná.

Když život přináší výzvy, potíže a bolest, je medicína pro pohyb a léčení z ní zvláště dostupná. Často je v těchto časech naší první snahou podívat se na myšlenky uložené v mozku pro odpovědi. Zdroje mozku jsou však omezené. Podíváme se, jak se moudrost objevuje v celém životě. Budeme sdílet, jak tři principy sjednocují a objasňují porozumění mystickým věcem, jako je moudrost, intuice a synchronicita, což přináší jasnou logiku tomu, co je v mnoha disciplínách považováno za nevědecké a nepřijatelné pro konverzaci. 

Medicínu můžeme dělit jako „dobrou“, „lepší“ nebo „nejlepší“. Dobrá medicína se nachází v knihách, učitelích, drogách - v jakémkoli externím léčivém agentovi. Lepší medicína se nachází v poznání, jak pracovat s energií v těle. Nejlepší lék se nachází uvnitř, skrze přímou zkušenost Božské Moudrosti. Připojte se k nám v rozhovoru praktickém a mystickém, o medicíně, která nás vždy vede k lásce a porozumění, zdraví a uzdravení.

Workshop povede:

Dr. Bill Pettit se již téměř 50 let věnuje pomáhání lidem s psychickými potížemi znovu nalézt duševní zdraví, které je nám všem vrozené.

  • 5 titulů medicíny: Psychiatrie, Mind and Body Medicine, Závislosti, Psychiatrie pro dospívající, Geriatrická psychiatrie
  • Specializace na vzdělávání o významu mysli ve zdraví a jejího vlivu na zdraví fyzické i psychické
  • Světově uznávaný řečník, kouč a mentor
  • Profesor na Michigan State University a Creighton University v Omaze
  • Mluví o faktoru U (Understanding) jako klíčového pro spokojeně prožitý život
  • Mluví o studiích a medicíně jako normální člověk, se skvělými příklady ze života.
  • Je tady jen jedna příčina a jeden lék pro duševní nemoci.

Dárek pro vás: Vstupenka zdarma na konferenci 

6.6.2019 - den před naším workshopem se uskuteční velká konference Porozumění mysli pro širokou veřejnost na ČVUT. Jako účastník workshopu získáte jednu vstupenku v hodnotě 1500 Kč jako dárek. Budeme rádi, když se k nám přidáte. Vstupenku můžete také darovat svým blízkým. 

Kolik to stojí?

Online hodinová konzultace s Billem vyjde zhruba na 7500 Kč. Intenzivní retreat v rodišti Dr. Billa Pettita začíná na 5000 dolarech (cca 115 000 Kč) na osobu. Podařilo se nám domluvit pro skupinu 20 lidí výjimečnou cenu. Díky našim sponzorům je cena pro jednotlivce více než pětinová. Cena za 2,5 dne v malé skupině vás vyjde na 18 000 Kč včetně DPH. 

Děkujeme sponzorům a partnerům akce:

Generální sponzor:

Partner akce: