KAFE NEBO ČOKOLÁDA?

Už léta sleduji denní dávku inspirace Michaela Neilla. Byla jsem u něj v kurzu SuperCoach, začal téměř přesně před 5 lety. Velice mě inspiroval svou rádiovou show, která se jmenovala Kofein pro duši. Každý týden byl hodinu hostem v rádiu, kam volali lidé a on je vždy během jednoho krátkého rozhovoru “odkoučoval”. 

Mezi tím si povídal o tom, co se zrovna v jeho životě přihodilo a jaký smysl v tom všem vidí. Jeho rádiová show měla velký úspěch a vysílala se několik let. Mým velkým snem je mít takovou show u nás také. Vždycky se zaseknu na výběru rádia, kterému bych to měla nabídnout. No typické, znáš to taky? 

Dříve mě zastavoval název takového pořadu. Nechtěla jsem porušit práva na Michaelův název. A navíc kafe nepiju. Jsem celkově jak dítě a po kávě “řádím”, moje tělo se klepe a má moc energie. To bych v rádiu zněla, jak kdyby sis pustil/a záznam z youtube na dvojnásobnou rychlost 😀.

A pak mě napadla čokoláda. To je moje potěšení. Kdykoliv mám málo energie, tak po ní sáhnu. Naplní mě energií, ale vnitřně mě nezrychlí. Naopak, jako bych se vrátila do mého původního nastavení klidu. Už jen ten moment, kdy zavřu oči, kousnu do kostičky čokolády a nechám chvíli moje chuťové pohárky, aby rozlišily specifické chutě, případně příchutě. (Miluju tu čtvercovou s mátovou náplní a jak se mísí štiplavá máta se sladkou čokoládou. Druhá nejoblíbenější je černá s chilli.) 

Slintáš? Ještě neodcházej od čtení, mám pro tebe dárek 👏

Letos jsem se rozhodla udělat si takovou přípravu na rádiovou show. Připravila jsem adventní kalendář, který je čistě nemateriální. Nevím, jak jinak to popsat. Jmenuje se Čokoláda pro duši. Hodně lidí si myslí, že dostanou mou černou čokoládu. Ale není to tak. Je to jen má variace Kofeinu pro duši od Michaela Neilla. 

Každý den budu posílat všem, kdo se o to přihlásí, bezplatně, kousíček klidu a energie. Efekt by měl být stejný, jako když kousnu do čokolády. Opravdu hodlám napumpovat každý email, kterých zašlu 24, láskou, energií, radostí a klidem zároveň. Takový nebývalý mix, stejně jako máta nebo chilli a čokoláda. 

Mám připravenou písničku, která je nejvíc ze všech, tipy na vánoční cukroví, vánoční meditaci a další. Přečtení by mělo trvat asi tak dlouho, jako když si člověk otevře správné políčko v adventním kalendáři, vydoluje ven kousek čokolády a sní ji. A pak se chvíli připravuje na další den: hledá políčko s dalším datem a vysněnou 24.

Pro náročné nebo fajnšmekry mám adventní kalendář s koučovacím sezením. Ten je moc hezkým dárkem pro někoho, na kom vám záleží. Protože celkově bych chtěla, aby lidé měli opravdu krásné Vánoce, plné lásky a klidu. V reálu jsme u stromečku neklidní, protože jsme právě finišovali s úklidem, pečením, balením, vařením a prací před týdnem dovolené. Pokud ji vůbec můžeme mít.

Kdybys věděl/a o rádiu, kde by takovou show chtěli mít, budu moc ráda za tip. Do té doby se registruj pro adventní kalendář a v klidu se připravuj na Vánoce 🙂

S láskou,

Kat

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Kat Černá
spoluzakladatelka Porozumění mysli z.s. Transformativní koučka
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů