Natasha Swerdloff  
je moudrá a inspirativní učitelka, má neutuchající vášeň pro službu těm, se kterými pracuje, a její životní elán je nakažlivý. Natasha je také obratným průvodcem, který lidi směruje k jejich vlastní moudrosti a pohodě.
- to o Natashe řekl Dicken Bettinger. Natasha žije v Dánsku a koučinku se věnuje již 25 let, specializuje se na koučování, školení vedoucích pracovníků, organizační změny, komunikaci, facilitaci a procesní poradenství.

Dicken Bettinger
je původně doktor psychologie. Poté, co potkal Syda Bankse, jeho osobní i profesní život se zcela změnil. S nadšením učí obchodní týmy, jednotlivce, skupiny, páry a rodiny, jak funguje jejich mysl a jakou neomezenou kapacitu mají lidé pro nové myšlení. Vede programy vedení a řízení podniků pro společnosti po celých Spojených státech. Učí zaměstnance o odolnosti a tvořivosti. Školí generální ředitele a jejich vedoucí týmy. Po celém světě také vede semináře o Třech principech, kde učí základy duševní pohody a zdravého psychického fungování. A podobně jako u Mariny - jeho ústy mluví Láska.

Bytí v přítomném okamžiku. Prostě jen být.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Návrat domů 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Začněte psát zde...