Well-being

Nesete zodpovědnost za prosperitu firmy v jakýchkoliv časech? Poznejte podstatu well-beingu a jak prosperovat v nejistých časech.

Natasha Swerdloff

Martin Jotov

Intenzivní workshop pro vnitřní pohodu celé firmy

24. 4. 2023

Praha, Prague Business Club

Intenzivní workshop v angličtině pro úzkou skupinu 20 business leaderů a HR manažerů pod vedením dvou zkušených koučů – dánskou psychoterapeutkou Natashou Swerdloff a podnikatele Martina Jotova.

Naučte se jak prosperovat i v nejistých časech

Na bedrech nejvyššího managementu stojí strategická rozhodnutí a zodpovědnost za to, aby firma prosperovala za jakýchkoliv okolností, ekonomických podmínek nebo světové situace.

HR management řeší otázky spojené se spokojeností všech zaměstnanců - ať jsou to nováčci nebo lidé, kteří stáli u zrodu firmy, ať jsou na pozici vedoucích nebo asistentek, ať mají jakákoliv domácí zázemí a osobní specifika.

Tento intenzivní workshop je připraven speciálně pro tyto manažery, neboť se společně se starají o well-being celé firmy - od strategie po exekuci. 

Pod vedením dvou zkušených koučů, psychoterapeutky Natashy Swerdloff a podnikatele Martina Jotova, získáte nejen nové informace ale také vlastní poznání well-beingu. Budete mít možnost prožít si duševní pohodu a vědět, jak se do ní vracet za jakýchkoliv okolností. 


PROČ PŘIJÍT?

Poznejte, jak dostat z Vašich lidí to nejlepší i v nejistých časech - bez stresu, bez návodů - přirozeně. Přestaňte usilovně pracovat na tom, co už dávno máte, přijďte to objevit.

Pravděpodobně jste na duševní pohodě a well-beingu už dost pracovali, možná jste zaváděli nové techniky komunikace nebo leadershipu, dělali tréninky psychické odolnosti, zaváděli nové benefity, upravovali jste pracovní prostředí...

Nyní můžete duševní pohodu objevit jako přirozenou věc - už ji máte, celou dobu jste ji měli, ve skutečnosti o ni nemůžete ani přijít, nehledě na okolnosti. Důvodem, proč to tak nevypadá, je několik nevinných nedorozumění o tom, co máme jako lidi k dispozici. Stačí jim jen porozumět a objevit tak podstatu well-beingu jako naši přirozenost.

Nemusíte se stát psychology nebo psychoterapeuty, abyste mohli lidem kolem sebe pomáhat. Nemusí utratit velké peníze za benefity, terapie nebo tréninky. Nic z toho, co jste doposud udělali pro well-being se Vám neztratí, ale už to nebude nutně potřeba. Porozumíte také proč některé dosavadní přístupy fungovaly lépe a některé hůře.

Mají manažeři u Vás ve firmě pocit, že duševní zdraví a pohoda nejsou kriticky důležíté pro skvělé výsledky a splnění firemních cílů? Dozvíte se, jak jim ukázat opak.

"Just by increasing your level of understanding, you will bring more love and wisdom into the world." Natasha Swerdloff

Jaký vás čeká program

Celý program bude pouze v angličtině bez tlumočení.

8:30

Registrace

Káva, čaj na občerstvení.

9:00

Začátek workshopu – Očekávání jednotlivců, nejčastější otázky a problémy

10:00

Praktické cvičení a zpětná vazba

11:00

Coffee break

11:30

Výklad, další praktická cvičení a jejich vyhodnocení

12:30

Pauza na oběd

14:00

druhá část workshopu - co vidíme nyní z jiné perspektivy

15:00

Praktická cvičení včetně přestávky

16:00

shrnutí - vyhodnocení - závěry

Kdo vás workshopem provede

Martin Jotov

Martin Jotov je český podnikatel s 26 lety zkušeností v byznysu. Právě teď vede nanotechnologickou společnost specializující se na optické technologie přinášející úspory světla a energií do celého světa a na ochranné prvky pro ceniny (hologramy). Zároveň je spoluzakladatelem veřejně prospěšné organizace Porozumění mysli z.s. Jeho dlouholetou vizí je ČR jako země, ve které se žije šťastněji. Proto se věnuje jako řečník, mentor a kouč duševnímu zdraví, well-beingu, psychohygieně a osvětě o fungování lidské mysli. Jeho kniha je už u editora, pokřtíme ji později v roce 2023 🙂

Natasha Swerdloff

Natasha Swerdloff je dánská psychoterapeutka s 30-ti letou praxí ve vedení skupin, vytváření a vedení školení a práce s jednotlivci. Od roku 1996 pracuje na volné noze se specializací na koučing a komunikaci. Je konzultantkou soukromých i korporátních klientů v Dánsku i po celém světě. Založila The Principles Institute. Je spoluautorkou knihy Návrat domů: Odhalování základů duševní pohody (well-beingu).

Vstupenka

24. dubna 2023
od 8:30 do 17 hod.

Prague Business Club
Václavské náměstí 10
Praha 1

990 Kč
+ zdarma
25. dubna 2023
Vstup na konferenci WELL-BEING konanou následující den.

Workshopy a přednášky a křest knihy Návrat domů s autory v pražském Kaiserštejském paláci.

Tuto vstupenku můžete využít vy nebo ji darovat.

Více informací o konferenci →

Prague Business Club

Prostory na tento jedinečný workshop nám exkluzivně poskytne Prague Business Club na Václavském náměstí. Posláním klubu je vytvářet přátelské vztahy mezi jeho členy, napomáhat jejich osobním a obchodním zájmům rozvoji, podporovat jejich vzájemnou spolupráci a přispívat k realizaci všech projektů, které na půdě klubu vzniknou.

Organizátoři akce

Porozumění mysli

Budujeme komunitu lidí, kteří chtějí být šťastní a žít ve šťastné zemi. Všechny naše akce a projekty tímto směrem míří. Chceme šťastnější Česko a Slovensko a přispíváme tomu tím, že ukazujeme lidem, že štěstí, které hledají, mají blíže, než si myslí. 

UMĚNÍ BÝT ZDRÁV

V klubu UBZ pomáháme pochopit základní principy zdraví tak, abychom měli v životě více energie, radosti a odolnosti. Věříme, že skrze sebe pomáháme utvářet zdravé prostředí pro naše okolí. Víme , že zdraví je naším přirozeným základem a kvalitní život je možný pro všechny.

Máte otázky, potřebujete něco doplnit?
Napište Marušce: marie.brezinova@porozumenimysli.cz