možná se TAKY často ptáte:

Jak zvládat stres v složitých, nejistých nebo náročných časech pro mě, jako jednotlivce, nebo nás, jako firmu? 
Jak se navigovat životem, když mám pocit, že všechno jde do kopru?
Jak pomoci lidem kolem sebe, aby se z tlaku okolností nezbláznili nebo to nevzdali?
Jak se vypořádat s únavou, psychickým vyčerpáním nebo vyhořením?
Jak uchopit nejistotu a vykřesat z ní to nejlepší nebo se dokonce posunout dopředu?

Veřejně prospěšná organizace Porozumění mysli z.s. pořádá dvoudenní událost, během které můžete pochopit podstatu našeho duševního zdraví.

Wellbeing

Konference pro všechny, kteří chtějí zažít wellbeing a poznat jeho pravou podstatu. 

jak prosperovat v nejistých časech

Můžeme se bavit o rodině nebo o pracovním kolektivu. V obou případech může nastat okamžik, kdy nic není jednoduché.

Okolnosti nám nehrají do karet - snižuje se nám rozpočet a stoupají náklady, za humny zuří válka, lidé jsou ustrašení z různých viróz a možných ekonomických propadů.

Nerozumíme, kam se tato společnost řítí, ale víme, že my chceme zůstat nad věcí a v pohodě. Nesmí nás to semlít. Závisí na nás štěstí našich partnerů a dětí, našich kolegů a kolegyň, našeho okolí.

Na dvoudenní konferenci probereme, jak se to stane, aby nás to nesemlelo. Abychom zůstali v pohodě, nad věcí, měli věci pod kontrolou a mohli dokonce prospívat - psychicky, fyzicky, finančně, společensky. 

Wellbeing je jednoduše uchopitelný stav, ve kterém chápeme jak psychologickou část našeho života, tak tu spirituální. Výsledné chápání je klíčové na pozicích, které pracují s lidmi - vedení a HR oddělení, oddělení vzdělávání a osobního rozvoje.

časový harmonogram

1. DEN

24. 4. 2023

Intenzivní workshop pro úzkou skupinu 20 lidí

HR management řeší často otázky spojené se spokojeností všech ostatních ve firmách. Na jejich bedrech leží tíha zodpovědnosti za wellbeing zaměstnanců - ať jsou to nováčci nebo lidé s číslem pro inventář na rameni, ať jsou na jakékoliv pozici a mají jakékoliv domácí zázemí. Doplňuje je v tom strategické rozhodnutí nejvyššího managementu, který je tu od toho, aby firma šla dál za jakýchkoliv okolností, finančních podmínek nebo světové situace.

Pod vedení dvou zkušených koučů, psychoterapeuta a podnikatele, máte jedinečnou šanci nasát informace a vlastní poznání wellbeingu. Prožít si duševní pohodu a vědět, jak se do ní vracet - za jakýchkoliv okolností. 

Kdo workshop vede

Martin Jotov

Martin Jotov je český podnikatel s 26 lety zkušeností v různých druzích byznysu. V současnosti je jednatelem holdingu nanotechnologických společností IQS Group specializujících se na mikro a nanostruktury pro ocharnu dokladů, bankovek, výrobu nanostrukturované optiky a unikátní 3D nanotiskárny. Zároveň je spoluzakladatelem veřejně prospěšné organizace Porozumění mysli z.s. Jeho dlouholetou vizí je ČR jako země, ve které se žije šťastněji. Proto se věnuje jako řečník, mentor a kouč duševnímu zdraví, wellbeingu, duševní hygieně a osvětě o fungování lidské mysli. Jeho kniha je už u editora, pokřtíme ji později v roce 2023 🙂

Natasha Swerdloff

Natasha Swerdloff je dánská psychoterapeutka s 30-ti letou praxí ve vedení skupin, vytváření a vedení školení a práce s jednotlivci. Od roku 1996 pracuje na volné noze se specializací na koučing a komunikaci. Konzultuje pro soukromé i korporátní klienty v Dánsku i po celém světě. Založila The Principles Institute. Je spoluautorkou knihy Návrat domů: Odhalování základů duševní pohody (wellbeingu), kterou budeme na konci druhého dne konference křtít.

Program

8:30 registrace

9:00 začátek workshopu - očekávání jednotlivců, nejčastější otázky a problémy

10:00 cvičení

11:00 přestávka

11:30 výklad a další cvičení

13:00 oběd

14:00 druhá část workshopu - co vidíme nyní z jiné perspektivy

15:00 cvičení včetně přestávky

16:00 shrnutí - vyhodnocení - závěry

18:00 konec

2. DEN

25. 4. 2023

Workshopy, přednášky a oslavy křtu knihy Návrat domů

Lidé řeší často otázky spojené se spokojeností a dostatkem. Po pandemii, válce na Ukrajině a změně vedení ve vládě nám dochází, že turbulence se nejspíše stane naším denním chlebem a je potřeba se naučit v ní orientovat, navigovat a hladce přistávat. Během přednášky s Martinem Jotovem z Porozumění mysli, Natashou Swerdloff, prezidentkou organizace 3P v Dánsku a Dickenem Bettingerem, psychologem a koučem z USA, se dozvíte vše.

Budete mít šanci se ptát a dokonce oslavit vydání knihy Návrat domů v češtině. Připijeme si skleničkou Prosecca a pokřtíme knihu, která je druhou vydanou přímo veřejně prospěšnou společností Porozumění mysli. 

Jak prožít duševní pohodu a vědět, jak se do ní vracet a za jakýchkoliv okolností, budeme učit na workshopech od 12 hodin. Během 3 hodin poběží souběžně a za sebou celkem 6 různých workshopů. Následovat bude podepisování knihy a přednášková část obsahující křest knihy.

Čeká vás malé občerstvení, krásná atmosféra, prezentace projektů Porozumění mysli, úžasní lidé, hodně objetí a prostě další krásná akce, kde se potká hodně lidí.

Co víc si po době dlouhého odloučení přát? 

Kdo vystoupí

Martin Jotov

Martin Jotov je český podnikatel s 26 lety zkušeností v různých druzích byznysu. Právě teď vede nanotechnologickou společnost specializující se na optické technologie přinášející úspory světla a energií do celého světa a na ochranné prvky pro ceniny (hologramy). Zároveň je spoluzakladatelem veřejně prospěšné organizace Porozumění mysli z.s. Jeho dlouholetou vizí je ČR jako země, ve které se žije šťastněji. Proto se věnuje jako řečník, mentor a kouč duševnímu zdraví, wellbeingu, duševní hygieně a osvětě o fungování lidské mysli. Jeho kniha je už u editora, pokřtíme ji později v roce 2023 🙂

Natasha Swerdloff

Natasha Swerdloff je dánská psychoterapeutka s 30-ti letou praxí ve vedení skupin, vytváření a vedení školení a práce s jednotlivci. Od roku 1996 pracuje na volné noze se specializací na koučing a komunikaci. Konzultuje pro soukromé i korporátní klienty v Dánsku i po celém světě. Založila The Principles Institute. Je spoluautorkou knihy Návrat domů: Odhalování základů duševní pohody (wellbeingu), kterou budeme na konci druhého dne konference křtít.

Dicken Bettinger

Dicken Bettinger je původně doktor psychologie, poté, co potkal Syda Bankse, jeho osobní i profesní život se zcela změnil. S nadšením učí obchodní týmy, jednotlivce, skupiny, páry a rodiny, jak funguje jejich mysl a jakou neomezenou kapacitu mají lidé pro nové myšlení. Vede programy vedení a řízení podniků pro společnosti po celých Spojených státech. Učí zaměstnance o odolnosti a tvořivosti. Školí generální ředitele a jejich vedoucí týmy. Po celém světě také vede semináře o Třech principech, kde učí základy duševní pohody a zdravého psychického fungování. A podobně jako u Mariny - jeho ústy mluví Láska.

Program

12:00 - 13:15 workshop Natasha kapacita 40 lidí (překlad Martin Jotov)

12:00 - 13:15 workshop Kačí kapacita 30 lidí

12:00 - 13:15 přednáška ŠŠ - 2. patro

13:15 - 13:45 přestávka

13:45 - 15:00 workshop Natasha kapacita 40 lidí (překlad Kat Černá)

13:45 - 15:00 workshop CP kapacita 30 lidí

13:45 - 15.:00 workshop Naslouchání nebo ŠŠ/UBZ - 2. patro

15:00 - 16:00 registrace na večerní přednášku/podpisování knihy

16:00 - 17:30 program

17:30 - 18:00 přestávka

18:00 - 18:30 křest knihy, host Dicken Bettinger

18:30 - 20:00 druhá část programu přednášky

Vstupné

Konference 25. 4. 2023
990 Kč
Workshopy, přednášky a oslavy křtu knihy Návrat domů s Martinem Jotovem, Natashou Swerdloff a Dickenem Bettingerem.
Vstup na konferenci v Kaiserštejském paláci od 12 h do 20 h
Malé občerstvení
Prezentace projektů Porozumění mysli
Úžasní lidé
Online přenos
690 Kč
Online přenos přednášky a křtu knihy Návrat domů.
Přenos přednášky a křtu knihy od 16 h do 20 h

kaiserštejnský palác na malostranském náměstí

Prostory pro konferenci Wellbeing nám poskytne Kaiserštejnský palác, krásná barokní budova architekta Giovanniho Battisty Alliprandiho na Malostranském náměstí čp. 37. Vznikla roku 1714 přestavbou dvou renesančních domů. V roce 1964 byl vyhlášen chráněnou kulturní památkou.

kaiserštejnský palác na malostranském náměstí

Ochutnávka

Jako ochutnávku si pusťte 3 videa od Natashy Swerdloff a Dickena Bettingera, které máme v našem klubu.

*po spuštění videa si přepněte na české titulky přes ozubené kolečko

Bytí v přítomném okamžiku. Prostě jen být.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Návrat domů 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Magický okamžik - čistá přítomnost

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Další zajímavá videa od zahraničních koučů najdete v našem klubu

Máte otázky, potřebujete něco doplnit?
Napište Marušce: marie.brezinova@porozumenimysli.cz

Více o komunitě porozumění mysli a našich projektech