Celé léto Webináře zdarma

Letní akademie porozumění

Celé léto každý všední den od 20:00 do 22:00 vysílají naši dobrovolníci (Certifikovaní transformativní koučové nebo koučové ve výcviku) Letní Akademii Porozumění. 

Přinést můžete jakékoli své téma, se kterým potřebujete pomoci nebo se zaposlouchat do bádání a vychutnat si sílu láskyplnné přítomnosti. Letní Akademie Porozumění je otevřená jakémukoliv tématu a komukoliv.

 jednou, dvakrát nebo klidně každý den

 Témata vysílání jsou otevřená a přináší je vždy spíkři, kteří večerem provázejí. Jednotlivé dny na sebe nenavazují. Každý večer otevíráme vždy nový a čerstvý prostor pro cokoli, co se objeví. Přijít můžete během prázdnin jednou, dvakrát nebo klidně každý všední den!

Nefungujeme jako terapeuti nebo psychologové, ale nasměrujeme vás zpět k vašemu duševnímu zdraví. Vycházíme z poznání, že moudrost, klid a vše, co potřebujete, již máte v sobě. Víme, že se na tyto vrozené stavy můžete spolehnout. Pomůžeme vám objevit to, co potřebujete.

Kdy to bude probíhat?

Termín

od 3. července
do 31. srpna

Čas

každý všední den
od 20:00 do 22:00

Jak to bude probíhat?

Všichni zaregistrovaní dostanou vždy pozvánku s odkazem k připojení do svých e-mailů.

Každým setkáním provází dvojice nebo trojice certifikovaných transformativních koučů nebo koučů ve výcviku. 

Záznamy z vysílání negarantujeme.
Rozhodnutí o nahrávání je na spíkrech daného večera.

Jací spíkři na vás čekají?

Představujeme mentory, transformativní kouče, absolventy Akademie PRO pro profesionály a lídry a kouče ve výcviku, kteří budu vašimi průvodci.

Iveta Skřivanová

Káťa Brázová

MÍša Gaydošová

Péťa Marat

Jana Bolková

Jana Bolková

Jindřiška Blatná

Katka Kroutilová

Mirek Klose

Silvie Vítková

Petra Mašková

Iveta Bačíková

Lenka Káčerková

Pavel Krhoun

Kat Černá

Milena Rabasová

Lenka Tahalová

Peter Mamrák

Kateřina Fišerová

Helena Burry

Martin Sýkora

Petr Vít

Marie Březinová

co můžete získat do svého života z vysílání?

RADOST, ŠTĚSTÍ A DUŠEVNÍ POHODU

Jak je nalézt a udržet, i když nejdou věci podle našeho přání.

MÉNĚ STRACHU

Co dělat, když máme strach, a jak jej nenechat řídit náš život.

LEHKOST V ROZHODOVÁNÍ

Jak dělat těžká rozhodnutí, jak se nezaseknout.

MÉNĚ STRESU A STAROSTÍ

Jak se jich zbavit, nebo je překonat.

VÝKONNOST

Jak dosahovat špičkových výkonů v práci či sportu a jaký vliv má náš stav mysli.

VEDENÍ A VLIV NA LIDI

Jak dosáhnout toho, aby děti, zaměstnanci, ostatní lidé dělali to, co chceme.

KONEC ZÁVISLOSTÍ

Jak se zbavit závislostí a nenabírat nové.

ŠŤASTNÉ, FUNGUJÍCÍ VZTAHY

Co je jejich pravou podstatou, jak je vytvořit a udržet.

SEBEVĚDOMÍ

Kde ho hledat a co to vlastně je zdravé seběvědomí.

SNADNĚJŠÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ A NOVÉ NÁPADY

Jak řešit jakýkoliv problém a kde vzít nové nápady.

Ohlasy Účastníků z jiných programů

Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech - dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.
Tibor a Marie Abelovi
Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, poskytuje prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolestnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a byl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné. Nemůžete pochopit bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.
Iveta Holíková
Akademie lidského potenciálu je 1. "škola", kde se o bezpodmínečné lásce nejen mluví, ale je bez přestání rozdávána plnými náručemi.
Petra Mašková
Děkuji za vše. Za ten úžasný rok s vámi. Těšila jsem se na tohle setkání, ale převýšilo to mé očekávání. Pochopila jsem tu, kdy si vyvářím své bubáky, a že to jsem jen já sama, kdo si ubližuje. Děkuji.
Michaela Žáková
Je úžasné vidět, jak je vše jednoduché. A celou dobu se mnou byl ten pocit. Pocit toho, že je vše v pořádku. Pocit, kdy vím, že nemusím všechno vědět, pojmenovat, popsat. Pocit malého dítěte sedícího na gauči a sledujícího pohádku. Hustý.
Jitka Hanzová
Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.
Jindřiška Blatná
Příručka šťastných vztahů
Skrze druhé jsem mohla uvidět svoji vlastní sílu, jedinečnost, sáhla jsem si na svoji podstatu. Tak, jako jsem se byla schopná otevřít tady, můžu i jinde, a tím spustit lavinu otevřených srdcí, možnosti uvidět svůj nekonečný potenciál. Miluju život. Díky Kat, Kačí, Martine, parto.
Monika Jarošová