POZNEJ VÍCE SEBE SAMA A ODEMKNI SVOU VNITŘNÍ MOUDROST

LETNÍ ŠKOLA

SEBEPOZNÁNÍ I., II.

živě

NEBO

koučink intenziv

ONLINE

3 principy, naslouchání, dopad, přítomnost, základní dívání se za hranice vlastního myšlení a pokročilé dívání se (to znamená na to samé znovu)...

Tato setkání jsou určena pro všechny, kdo by se chtěli lépe poznat.
Je totiž jasné, že když známe sebe sama, rozumíme ostatním a celkově se nám žije lehčeji, šťastněji a s pocitem naplnění.

Přes léto se můžete přihlásit na dvě osobní 3denní setkáníonline sledování intenzivního koučinku.

Můžeš si vybrat, zda se přihlásíš na všechno nebo na část.

  • Pochopíš, jak funguješ.
  • Objevíš své možnosti.
  • Porozumíš vlastní tvořivosti a budeš ji moci používat naplno v jakékoliv situaci. 

Zažít můžeš přednášky, cvičení a diskuze. Můžeš také na vlastní oči vidět transformativní intenzivní koučink s vybraným klientem.

Zjistíš, co je vše v životě možné, když tvoříš s radostí, porozuměním sobě sama a láskou vůči svému nastavení. 

Mnoho lidí nerozumí tomu, jak funguje naše mysl, myšlení obecně, k čemu jsou pocity, jak se orientovat v emocích a jak na ně reagovat nebo je kontrolovat. Většina z nás se topí v informacích, které přicházejí ze všech věděckých obcí, psychologie sama je velmi složitou vědou. I když má psychoterapie v průměru 30% účinnost, je stále nejpoužívanější metodou sebepoznání nebo pomoci vlastní hlavě. 

9. – 11. 8. 2024 

kdo jsem a proč tu jsem?

Kam směřuje naše pozornost, z toho směru nám chodí odpovědi.

3 dny se budeme zabývat vědomím, naší kapacitě vnímat, uvědomovat si a věnovat něčemu pozornost. Naučíme se rozeznávat různé úrovně naslouchání. 

Vrhneme se na poznání sama sebe, abychom uměli tvořit vlastní realitu.

Co je smyslem našeho života?
Kdo v podstatě jsme není těžké poznat. Je to těžké akceptovat. Naše bytí je podmíněné intelektem, který se celý život učí a často za nás chce přebrat zodpovědnost. Jde jen o to, zda mu to dovolíme.
A kdy prohlédneme hru života tak, abychom mohli žít, jak sami chceme.

Tato část kurzu je život měnící. Pokud totiž chápu svou podstatu, přestávám se bát. A lidé, kteří se nebojí, dokážou cokoliv na světě 🙂

Cena: 5.997,- Kč

Naživo

Naše setkání jsou prost teorií, technik, učebních pomůcek a manuálů. Formou rozhovoru poukazuje na principy, které stojí za naším prožíváním života. Tyto principy jsou platné pro všechny bez rozdílu genetického vybavení, sociálního původu, věku nebo pohlaví. Během našeho setkávání vyzveme k prožití si všeho na vlastní kůži tak, abychom opravdu pochopili, jak fungujeme. 

6. - 8. 9. 2024 

Pozorování intenzivního 
koučinku

Online pozorování intenzivního koučinku klienta, který bude o publiku vědět. 5 sezení, které bude prokládat cvičení všech, kdo online budou. Čeká tě zázrak poznávání sama sebe prostřednictvím rozhovoru dvou lidí. Společné bádání do svého nitra otevírá srdce a léčí staré rány na duši.

Datum stanovíme spolu s klientem během léta, ale nejpravděpodobněji se bude jednat o termín 6.-8.9.2024.

Rádi bychom nabídli přednostně klientům
s onkologickým onemocněním nebo jiným závažným zdravotním problémem.

Pozor: Velmi transformativní zážitek, i když nebudeš koučovaným klientem ty :).

Cena: 5.050,- Kč

Online

* Toto setkání je určené pro kouče nebo transformativní lídry - současné nebo budoucí. Pokud máš zájem jedním být, mrkni na Akademii PRO profesionály a lídry. Začínáme už 8.10.2024 - 4. ročník.

Naše letní setkání se opírají o poznatky tzv. psychologie mysli neboli tzv. porozumění zevnitř ven nebo také tzv. Tři principy formulované Sydem Banksem, ale se základem ve všech hlavních filozofiích historie. 

27. – 29. 9. 2024 

Fungující vztahy, včetně toho se sebou sama

Vztahy vždy začínají u nás samotných. Je potřeba nejprve nalézt vztah sám k sobě a pak se teprve zabývat tím, jak napravit, opravit, zlepšit nebo začít vztahy s někým dalším.

Celé 3 dny budeme probírat všechny aspekty vztahů v celé své škále. Kohokoliv potkáme, s tím můžeme mít vztah. Nemusíme. Ale můžeme. A každý z nich může fungovat. Přijeď poznat, jak to udělat, aby i tvé vztahy byly krásné a funkční.

Cena: 5.997,- Kč

Naživo

ukázka

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

setkáními tě provedou...

Kat Černá

”Moje oblíbené připodobnění je se stoicismem, který se opíral o moudrost mluvící z přírody. Neznám původní texty nebo překlady, ale pro mě příroda zahrnuje i mě samu. Moje tělo, moje pocity a nastavení jsou součástí přírody.

Můj život se absolutně transformoval, když jsem začala naslouchat vlastní moudrosti, následně moudrosti mých dětí a poté i moudrosti všech, se kterými se setkávám.

Pracuji jako transformativní koučka již sedmým rokem. Vidím, jak základní a nekomplikované pochopení vlastního nastavení pomáhá dětem, dospívajícím, dospělým i důchodcům. Mým mottem posledních dvou let je zjednodušovat naprosto vše, co vím a co vidím. Je to velká úleva pro všechny, kdo přicházejí s tím, že oni hodně přemýšlí (většina dodá, že víc, než kdokoliv jiný 😀).

Mám ráda fakt, že tady nejde o to přestat přemýšlet, zbavovat se ega nebo na sobě makat. Pro mě byla změna patrná, teprve když jsem si přemýšlením přestala škodit v chemii vlastního těla, když mé ego našlo skvělé místo za moudrostí světa a skvétá tam. Mohu používat vše, co jsem se kdy naučila, nic nepopírám, nepotlačuju, jsem k sobě laskavá. Prožívám velkou svobodu sama v sobě.

Velké nebezpečí, které v našem programu vidím: je možné, že se přestaneš bát a strachovat. Je to fakt divný pocit, když tě strach přepadne jen občas. Tělo už na to není zvyklé a mysl si říká: páni 😀.

Mým cílem je díky programům jako je naše Letní škola sebepoznání pomoci k vlastní svobodě a štěstí co nejvíce lidem.”

Kateřina Fišerová

„Jsem transformativní koučka a mentorka. Se třemi principy jsem se seznámila před 11 lety a od té doby mě nepřestává překvapovat, jak neobyčejně krásné a hluboké mohou být v životě i obyčejné věci. Jsem spoluzakladatelkou Porozumění mysli, z.s., členkou dozorčí rady nadačního fondu Šťastné Česko a především milující lidskou bytostí, která propadla kouzlu naslouchání.

Skutečné naslouchání srdcem je jednoduchý a současně převratný způsob, jak naplnit život laskavostí, přítomností, porozuměním, jak se nechat vést moudrostí a znovu cítit spojení se všemi a vším.“

Inspirace od michaela neilla

Přikládáme výňatek z knihy Uvnitř sebe (Space within) od Michaela Neilla, ve které se velmi dobře popisuje, co je v nabídce, když si projdeš Letní setkání sebepoznání:

"Když mi bylo 32 let, objevil jsem tajemství života. Propadl jsem se do prostoru uvnitř sebe, který byl tak hluboký, krásný a jasný, že se mi všechno zdálo možné a nic v mém světě mi nepřipadalo jako problém. Po dobu asi šesti týdnů, pokud bylo třeba něco udělat, prostě jsem to udělal; pokud nebylo třeba nic dělat, neztrácel jsem na to jedinou myšlenku.

Zažil jsem hloubku a čistotu klidu, jakou jsem nikdy v životě nepoznal a která trvala déle, než jsem si kdy dokázal představit. Jediným problémem bylo, že jsem netušil, co se se mnou děje, a neměl jsem ani ponětí, jak si ho udržet nebo získat zpět, kdyby mě někdy opustil."

Trvalo mi roky (no, spíš desetiletí), než jsem pochopil, že to, co se během onoho šestitýdenního období skutečně stalo, bylo to, že jsem byl skutečně přítomen v daném okamžiku, ve svém těle a ve svém životě. Byl jsem "sám sebou" - ne svou představou o tom, kdo jsem, ani svým pocitem, kým bych měl být, a už vůbec ne osobou, kterou chci, aby mě ostatní lidé viděli. Jednoduše řečeno, prostě jsem byl.

Důvodem, proč mi tak zřejmé vysvětlení tolik let unikalo, bylo to, že mi nepřipadalo pravděpodobné, že by něco tak prostého, jako být sám sebou, mohlo vést k tak jemnému, ale přesto hluboce odlišnému prožívání bytí ve světě. Ale pak jsem si uvědomil, že téměř všechno ostatní, čeho si v životě cením, vyplývá z mé vlastní přítomnosti.

  • Když jsem sám sebou, mám tendenci se víc těšit a zažívat víc příjemných pocitů.
  • Když jsem sám sebou, snadno se inspiruji a zajímám se o sebe, o své podnikání a o život vůbec.
  • Když jsem sám sebou, mám neustálý přísun informací o tom, proč věci fungují, když fungují, a nefungují, když nefungují, a co mohu udělat TEĎ, abych se posunul dál. Je to jako být zapsán do online programu, který pokrývá vše, co mě skutečně zajímá, a nic, co mě nezajímá.
  • Když jsem sám sebou, většina toho, co mám nebo nemám dělat, je zřejmá, a proto je jednoduché podle ní jednat.

UŽ JSME POMOHLI STOVKÁM LIDÍ najít sebe sama.
přidáš se k nim?

Ahoj Přátelé, dobré ráno! Dvě věci:

INTENZIVNÍ KOUČOVÁNÍ (IK) Doznívá ve mně IK s Kat, kterého jsem měla možnost se o víkendu zúčastnit jako pozorovatelka. Byla to moje první zkušenost s IK a upřímně jsem se povětšinu času cítila být koučovaná, takřka jako by to bylo „moje“ IK. Bylo to super a moc to doporučuju všem, kdo jste to ještě nezkoušeli. Na roli (kouč/klient/příp. pozorovatel) dost možná vůbec nezáleží. Každopádně je to úplně jiný, když jsou rozestupy mezi sezeními takhle malý. Bylo to něco jako lehká verze našich pobytů (jo tak proto se to jmenuje intenzivní setkání, jo?! 😃), kde (aspoň za mě) nezůstává kámen na kameni. 😃

Bára
Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, dává prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolestnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a byl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.
Ivet
Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech – dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.
Marie a Tibor Abelovi
Neměla jsem v plánu jet. Měla jsem pocit, že to už není pro mě, vždyť já už jsem přece transformativní koučka a "všechno tohle vím", teď je to setkání pro veřejnost... Tady je krásně vidět, jak nás mysl dokáže neskutečně mást. Nic proti ní, ale vidím, jak může brzdit objevování našeho nekonečného potenciálu. Našla jsem si odpovědi na své nezodpovězené otázky v oblasti koučinku a možná právě proto, že jsem malinko dál, jsem už dokázala vidět tu krásnou synchronicitu, kterou jsem jako nepolíbená třemi principy nebyla schopna (možná ochotna... těžko se mi hledají správná slova) vidět.

Tajemství objevíme, když jsme ochotni vidět věci neustále čerstvě, jako bychom o nich nikdy neslyšeli.

Neměla jsem v plánu jet, přesto se mi podařilo minimálně ve 4 lidech zanechat svůj "otisk", protože cítím, že se vytvořila skulinka, aby mohlo přijít uvědomění. Nevím, co to přinese dalšího a nedovolím si předpovídat, křišťálovou kouli nemám, ale je velká pravděpodobnost, že to ostatní budou mít stejně jako já kdysi, kdy dělím svůj život na "před Porozuměním a po něm". Stejně tak ve mně zanechali zase něco ostatní a díky tomu můžeme společně tvořit něco velkého, možná dokonce novou dimenzi, o které nemáme dnes ještě ani páru. Jsem šťastná, že jsem součástí této komunity a nebojím se žít své poslání 🙏.
Míša Havránková
Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.
Jindřiška Janoušková

kolik stojí
letní škola sebepoznání?

1) Živé setkání 09. - 11. 08. 2024 v Horoměřicích u Prahy (Relax park Modrá stodola). 

5.997 Kč

* V ceně setkání NENÍ zahrnuto ubytování a jídlo, které je v režii každého účastníka zvlášť.

2) Živé setkání 27. - 29. 09. 2024 v Horoměřicích u Prahy (Relax park Modrá stodola). 

5.997 Kč

* V ceně setkání NENÍ zahrnuto ubytování a jídlo, které je v režii každého účastníka zvlášť.

3) Pozorování Intenzivního koučinku s vybraným klientem 06. - 08. 09. 2024 online.

5.050 Kč

* Pozorovnání není určeno pro veřejnost. Dostupné pouze absolventům Akademie PRO profesionály a lídry - nebo budoucím studentům. Pokud máš zájem jedním být, mrkni na Akademii PRO profesionály a lídry. Začínáme už 8.10.2024 - 4. ročník.

objednávka letní školy sebepoznání