Kateřina

brázová

Miluji život v celé jeho kráse a pestrosti. Naplňuje mě naslouchat Vám a ukazovat Vám na vaši moudrost a nekonečný tvořivý potenciál. Pokud nevíte kde hledat štěstí a radost, vím kde hledat.

„Prostor bezpodmínečné lásky je nejlepší misto k tvoření čehokoliv.“

ZKUŠENOSTI

Certifikát koučky mám od května 2023, certifikát mentorky začínajících koučů od dubna 2024, kdy jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče a mentory v rámci Akademie PRO profesionály a profesionály, pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s. 

Po dobu Akademie jsem koučovala vše možné snad ze všech životních oblastí. Koučování mě nesmírně baví. Mám na svém účtu několik stovek koučinků. Baví mě sledovat, kolik moudrosti v každém z vás je.

Speed coaching je další ,,disciplína,,, která mě opravdu baví, v krátkém čase maximálně do 15 min. může opravdu přijít úleva v podobě uvědomění. Pokud nemáte moc času a bylo by fajn jít na důležitou schůzku, vřele doporučuji.

Nebojím se žádného tématu, protože problémy neexistují. I vy to tak můžete brzy vidět.

Jsem maminka 4 dětí, zdravotní sestra a ředitelka rodinného centra v Jablonci nad Nisou, kde jsem se setkala se spoustou životních příběhů. Vždy mě fascinovala síla, díky které je možné zvládnout i nemožné. Skrze porozumení jsem začala sama pro sebe této síly využívat více ve svém životě.
Oblasti v kterých jsem jako ryba v oceánu jsou vztahy, zdraví, děti, rodičovství a tvorba. Obzvláště fascinovaná jsem silou a kouzlem Naslouchání. Neustále skrze něj objevuji jednoduchost a krásu života nejen pro sebe, ale i své klienty. Proto tolik miluji organizovat a lektorovat workshopy Česko naslouchá.

řÍKAJÍ O MNĚ

Celý môj život som sa domnieval, že téma vzťahy sú moja “slabina.” Otočila si to o 180° za čo ti som nekonečne vďačný. To je vhľad s ktorým odchádzam po koučingu s Káťou. Bránil som sa to vidieť, no láskavo a priamočiaro si ma viedla k tomu, aby som uvidel oddelenosť v tomto mieste a zároveň, že je toho toľko, čo môžem druhým o vzťahoch ukázať. Z celého ❤️ ďakujem a odporúčam všetkým koučing s Káťou, je to zlatíčko mám ťa rád.
Maťo
Když mě koučovala Káťa Brázová, tak se mi líbilo, že mě dokázala opravdu rychle dovést do toho prostoru, kde jsou ukryté odpovědi na otázky, které by mě ani nenapadlo si položit. A tím se pak mohly rozjet změny, které mě dovedly k lepšímu prožívání Života.
Jitka
Káťa je láska a laskavost. Jako koučka je velmi přirozená a úžasně přítomná. Vždy se u ní cítím moc dobře, naprosto přijatá, nesouzená, obejmutá láskou. Perfektně umí vytvořit bezpečný prostor. Nedává rady, spíše ukazuje novým směrem s přirozenou důvěrou v moudrost každého člověka. Odcházím jako znovuzrozená a lehoučká jak pírko. Co kdyby život mohl být právě takový?! Určitě to stojí za vyzkoušení. Doporučuji všem!
Janička

KDE koučuJI

Online
Jablonec nad Nisou

CENA KOUČINKU

Nabízím sezení za 875 Kč nebo balíček 5 sezení za 3750 Kč.
První sezení si můžete vyzkoušet zdarma, pokud jste ještě tuto nabídku u nikoho z nás nevyzkoušeli: