SAUNA

Jedinečný 13-týdenní program rozvoje potenciálu

Začínáme, jak se sejde nová parta

0
volných míst

PROČ ZROvna SAUNA?

 Když jdeme do sauny, vše necháme v šatně. Oblečení, boty, mobil,   ale také starosti. A zůstaneme takoví, jací jsme na tento svět přišli. Zbavení celé zátěže.

     Asi ti je jasné, že je to metafora. Ale přesně o tom naše Sauna je.               O svlečení limitů, které ti brání nejen dosahovat lepší výsledky,        ale i si to užívat.

 

Co tím myslíme?

  • Každý člověk je výkonnější, když nemá hlavu plnou myšlenek
  • Mít radost z toho, co děláme, je naším přirozeným stavem
  • Svět našich možností je větší, než si dokážeme představit
  • Všichni si dokážeme uvědomit, že tvrzení výše jsou pravda, a žít svůj život v souladu s tím

PRO KOHO JE SAUNA URČENa?

sportovce

Rodiče

Trenéry

Funkcionáře

Členy realizačních týmů

cO nás čeká?

13 ONLINE STŘETNUTÍ
Skupinové online setkání každý týden v trvání 60 - 90 minut, vždy na jiné téma. Setkání jsou interaktivní, s velkým prostorem pro otázky, sdílení a diskuse v menších skupinkách.
UZAVŘENÁ FB SKUPINA
Facebooková skupina poskytuje prostor pro sdílení záznamů online setkání, přispívání dalšího obsahu souvisejícího s tématem a vaše postřehy nebo otázky.
12 experimentů
Nejlepším (a možná jediným) učitelem je vlastní zkušenost. Na konci každého online setkání je zadán experiment na příštích 7 dní. Cílem je, aby to, co budeme v Sauně dělat, nebyla teorie, ale aby se z toho stalo tvé vlastní poznání.
1 HODINA INDIVIDUÁLNÍHO KOUČINKU
Možnost využít individuální koučink s Ivkou nebo Lukášem.

kdo vás bude provázet? 

Ivana Večeřová

Dlouholetá profesionální basketbalistka, mistryně Evropy, vicemistryně světa, 11-násobná česká šampionka, účastnice 2 olympiád, žena se zkušenostmi ze všech fází kariéry vrcholového sportovce, včetně dvou zahraničních angažmá, dnes trenérka basketbalových skills, máma a žena s velkými sny a uvědoměním, že štěstí, lásku a radost nejde vymyslet.

Lukáš Piperek

Bývalý hokejista, aktuálně už několik let působí jako mentální kouč. Při této práci se už potkal s víc jak 30 sporty od amatérské až po olympijskou úroveň.

co říkají účastníci?

Když mě Ivanka zvala do programu Sauna, tak jsem neměl ani tušení, že to může být pro mě tak moc přínosné. Trochu mi tam na začátku běhaly myšlenky na to, že tam moc nezapadnu. Ke sportu jsem se dostal celkem nedávno a jsem jen takový hobík. Po pár hodinách strávených ve společnosti těch super lidiček ty pochybnosti ustoupily a začal jsem si to naplno užívat. Líbí se mi na tom ta svoboda slova a to, že můžu říct cokoli a nikdo to nesoudí, nehodnotí a když nechci říkat nic, tak je to taky v pořádku. Hodně mě to obohatilo a vidím vše lépe a je to jednodušší, než jsem si myslel.
Radek Pavlíčekamatérský běžec na dlouhé tratě
Sauna mi pomáhá najít smysl života. Týdenní schůzky a úkoly jsou jako návod na jednodušší život a posouvají mě směrem k mému cíli. Díky Sauně jsem si uvědomila, že život je v mých rukách a je skutečně na mně, jaký život chci mít. Skrz různorodost skupiny - věk, sport, pohlaví - jde vidět, že nezáleží na tom, kde se v životě právě nacházíte. Sauna ho pozitivně ovlivní a ten obsah se dá aplikovat na kterýkoliv sen. Jestli jste v životě ztracení, Sauna je dobrý začátek.
Barbora Tomancovábasketbalistka, univerzitní soutěž NCAA, USA

začínáme HNED, jak se sejde NOVÁ PARTA

vyplň KONTAKTNÍ FORMULÁŘ PRO NEZÁVAZNÝ ZÁJEM

 Ivka nebo Lukáš se ti ozvou a pobavíte se, jestli je program pro tebe vhodný a 
kolik času, pozornosti a peněz tě to bude stát.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.