VIDEOZÁZNAMY Z AKCÍ

Zde si můžete pořídít záznam našich živých akcí

Narodili jsme se se schopností naslouchat hlouběji. Tak proč tenhle dar v sobě pomalu ztrácíme? A jak ho vnést zpátky do života?

Naučte se správně naslouchat přírodě, svému okolí, tlukotu svého srdce i své mysli a vyřešte jednou provždy komunikační problémy mezi vámi a partnerem, rodiči, šéfem nebo vašimi dětmi. 

Setkání o lásce a laskavosti tady a teď, setkání o naslouchání, které přináší naději pro šťastnější Česko a Slovensko, pro šťastnější svět..

Záznam z Kaiserštějnského paláce s matkou, koučkou, mentorkou koučů a řečnicí Marinou Galán z Mexika.

Na téma Změna je možná se s námi přišli pobavit čtyři řečníci:  známý herec Jaroslav Dušek, funkční lékař Jan Vojáček, kvantový fyzik Jan Rak a trenér tvoření nemožného Martin Jotov.  

Na co přišli tito čtyři pánové, vážení ve svých oborech, když přidali krapet humoru a špetku lehkosti? Řeč přišla i na náš projekt Šťastná škola, který má dopad na nás všechny, zejména však na naše děti.  Přejeme příjemný poslech tříhodinové besedy, která se konala v lednu 2023 v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře.   

Kde se bere štěstí a je vůbec možné zařídit, abychom žili šťastnější životy? Jak mluvit s nemocnými o tom, že nemoci neexistují? V čem se shodne Zdeňka Pohlreich s předsedou lékařské komory, když mluví o Janu Vojáčkovi? Dostane se ke slovu i Martin Jotov? A co se stane, když Jan Rak nevydrží sedět v hledišti a po přestávce se objeví na pódiu? 

Této besedě nechyběla hloubka, láska ani humor. Povídali jsme si o ZDRAVÍ a POROZUMĚNÍ. O tom, jak úžasně funguje naše tělo a mysl, a jak můžeme být jednoduše šťastnější a zdravější, když jim nebudeme stát v cestě. 

Ptáte se, jak nadchnout své lidi pro firemní hodnoty, čím je motivovat a inspirovat, jak předcházet stresu a vyhoření? Investujete velké peníze do osobního rozvoje a hledáte cesty, jak si zachovat duševní zdraví? To jsou velká témata dnešní doby. Mezi zapálením pro práci a vyhořením je velmi tenká hranice. Poznejte včas, když se k ní blížíte! Všimněte si, nic zvenku nezpůsobuje nic z toho, co prožíváme uvnitř. To je také důvodem, proč změna vnějších podmínek nemůže mít dlouhodobý vliv na náš vnitřní stav. Je třeba na to jít jinak - zevnitř.

Záznam je zdarma, budeme Vám však vděčni, když nás podpoříte.

Záznam z besedy se skvělým českým hercem Jaroslavem Duškem, kvantovým fyzikem Janem Rakem a zakladatelem neziskovky Porozumění mysli Martinem Jotovem o tom, kde se bere štěstí a jak z něj tvořit šťastný život pro sebe i ostatní a jak stvořit třeba i Šťastné Česko...