VIDEOZÁZNAMY Z AKCÍ

Zde si můžete pořídít záznam našich živých akcí

Ptáte se, jak nadchnout své lidi pro firemní hodnoty, čím je motivovat a inspirovat, jak předcházet stresu a vyhoření? Investujete velké peníze do osobního rozvoje a hledáte cesty, jak si zachovat duševní zdraví? To jsou velká témata dnešní doby. Mezi zapálením pro práci a vyhořením je velmi tenká hranice. Poznejte včas, když se k ní blížíte! Všimněte si, nic zvenku nezpůsobuje nic z toho, co prožíváme uvnitř. To je také důvodem, proč změna vnějších podmínek nemůže mít dlouhodobý vliv na náš vnitřní stav. Je třeba na to jít jinak - zevnitř.

Kde se bere štěstí a je vůbec možné zařídit, abychom žili šťastnější životy? Jak mluvit s nemocnými o tom, že nemoci neexistují? V čem se shodne Zdeňka Pohlreich s předsedou lékařské komory, když mluví o Janu Vojáčkovi? Dostane se ke slovu i Martin Jotov? A co se stane, když Jan Rak nevydrží sedět v hledišti a po přestávce se objeví na pódiu? 

Této besedě nechyběla hloubka, láska ani humor. Povídali jsme si o ZDRAVÍ a POROZUMĚNÍ. O tom, jak úžasně funguje naše tělo a mysl, a jak můžeme být jednoduše šťastnější a zdravější, když jim nebudeme stát v cestě.