🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

Videozáznamy

z akcí

Zde si můžete pořídít záznam našich akcí.

Všechno se neustále mění. Změna je v našich životech jedinou konstantou, ať už se nám to líbí, nebo ne. Přizpůsobit se jednoduše změnám zní proto jako dobře míněná rada.
Beseda s exkluzivními hosty pro všechny, kteří věří, že štěstí je něco, co se nenachází někde mimo nás, že přijde AŽ … Tato beseda Vám ukáže, že to, co doopravdy hledáte, máte UŽ dávno v sobě. Vrozené.

Od chaosu k svojej sile

18.5. 2023 17:00Bratislava
Beseda s exkluzívnymi hosťami pre všetkých, ktorí chcú žiť plnohodnotný život vo väčšej radosti, vitalite a zdraví. Môžete sa tešiť na nekonvenčné rozhovory o tom, ako tvoriť zdravie, šťastie a odísť z vnútorného chaosu. A to všetko s láskou, nadhľadom a humorom.
Narodili jsme se se schopností naslouchat hlouběji. Tak proč tenhle dar v sobě pomalu ztrácíme? A jak ho vnést zpátky do života? Naučte se správně naslouchat přírodě, svému okolí, tlukotu svého srdce i své mysli a vyřešte jednou provždy komunikační problémy mezi vámi a partnerem, rodiči, šéfem nebo vašimi dětmi.  Setkání o lásce a laskavosti tady a teď, setkání…
Na co přišli tito čtyři pánové, vážení ve svých oborech, když přidali krapet humoru a špetku lehkosti? Řeč přišla i na náš projekt Šťastná škola, který má dopad na nás všechny, zejména však na naše děti.  Přejeme příjemný poslech tříhodinové besedy, která se konala v lednu 2023 v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře.
Této besedě nechyběla hloubka, láska ani humor. Povídali jsme si o ZDRAVÍ a POROZUMĚNÍ. O tom, jak úžasně funguje naše tělo a mysl, a jak můžeme být jednoduše šťastnější a zdravější, když jim nebudeme stát v cestě. 
Ptáte se, jak nadchnout své lidi pro firemní hodnoty, čím je motivovat a inspirovat, jak předcházet stresu a vyhoření? Investujete velké peníze do osobního rozvoje a hledáte cesty, jak si zachovat duševní zdraví? To jsou velká témata dnešní doby. Mezi zapálením pro práci a vyhořením je velmi tenká hranice. Poznejte včas, když se k ní blížíte!…
Záznam je zdarma, budeme Vám však vděčni, když nás podpoříte.

ostatní Bezplatné videozáznamy

* Bezplatný obsah

věnovÁNO VŠEM, jimž do života zasáhla těžká nemoc

WEBINÁŘE NEJEN PRO ONKOLOGICKÉ PACIENTY

Webináře (nejen) pro onkologické pacienty a jejich rodiny. Vysílání přineslo úlevu, sílu, naději a především nový pohled na zvládání nemoci a nečekané situace.  Více o projektu Úsměv nejen pro Kryštofa ZDE

Záznamy z webinářů jsou pro vás k dispozici níže.

* Bezplatný obsah

Místo, kde je možné mluvit o všem otevřeně.

WEBINÁŘE Šťastná šatna

Šťastná šatna vznikla pro podporu duševního zdraví pro sportovce. Sport hraje důležitou roli v životě téměř každého člověka a to ať aktivně nebo pasivně při sledování nebo podpoře. Sportovci na sebe vyvíjí neuvěřitelný tlak na výkon a udržitelnost. 

Šťastná šatna tady je nejen pro sportovce, ale taky pro všechny, kdo celý kolos sportu tvoří - rodiče, trenéry, funkcionáře, novináře a členy realizačních týmů.

Projekt Lukáše Piperka a Ivany Večeřové. Záznamy z webinářů jsou pro vás k dispozici na YouTube nebo můžete sledovat FB stránku.