Webináře na otázky, které vás zajímají ...

1 - 2 x měsíčně ZDARMA

Přijďte ochutnat zcela nový pohled na život. Na život, ve kterém je možné být šťastní a v pohodě navzdory všem okolnostem a událostem, které nás potkávají. Na život, kde se dá tvořit a zažívat nemožné...  

Připravujeme pro vás pravidelné webináře na témata, se kterými se v běžném životě nejčastěji setkáváte a zajímají vás - vztahy, peníze, zdraví ... Přihlašte se k našim webinářům a neunikne vám žádná pozvánka. 

Nejbližší chystaná témata:

Jako registrovaný účastník dostanete odkaz na každé vysílání do svého e-mailu. Stačí se přihlásit k odběru webinářů. 

Čtvrtý webinář pro onkologické pacienty na téma: Základní principy jak funguje lidská mysl

7.11. 2019 od 20:00

Již počtvrté se uvidíme na webináři, který bezplatně připravujeme společně s Jilly Lenau paruky pro onkologické pacienty a jejich přátele a rodinu. Již jsme se bavili o strachu, rozhodnutích a naději. Nyní bych Vám ráda představila základní principy, které jsou zdrojem našeho myšlení a života. Jejich porozumění přináší lidem klid v duši a méně stresu v životě. A to potřebujeme všichni.

V druhé polovině budu opět odpovídat na otázky nebo komentáře, které doufám opět přijdou. Moc se na Vás těším.

Jsem Kateřina Černá, certifikovaná SuperCoach Academií. Více než 30 minut budeme věnovat otázkám a odpovědím na ně. Chceme vytvořit platformu, kde se budete cítit vyslyšeni, opečováváni a kde najdete pomoc, jste-li psychicky v koncích. Jsme tu pro vás. S láskou.

Přihlášení na webinář:

Kdo jsme?

Jsme certifikovanými transformativními kouči, absolventy SuperCoach Academy z let 2015 -2019. Kromě podpory neziskové organizace se věnujeme transformativnímu koučinku po celém světě, vlastním projektům a firmám.

Kat ČERNÁ

Kateřina je transformační koučka specializující se na lidský potenciál, duševní
zdraví a vztahy ve firmě The Simplified Mind. Pracuje s dětmi a dospělými.
V The Human Potential Academy, kterou spoluzaložila, organizuje konferenci,
Star Team projekt a podílí se na dalších projektech.

Martin JOTOV

Martin je výkonným ředitelem nanotechnologické společnosti IQ Structures,
je certifikovaným transformativním koučem a spoluzakladatelem The Human
Potential Academy. Jeho vizí je svět, ve kterém je porozumění mysli běžnou
součástí života – ve školách, v práci, sportu, rodinách,...

Kateřina FIŠEROVÁ

Kateřina vede softwarovou společnost budovanou na myšlenkách svobodné firmy a porozumění SmartSelling a.s. Baví ji pracovat s neomezeným lidským potenciálem a sledovat jak akcelerující dopad může mít porozumění mysli na radost ze života i podnikání. Ráda vaří, má přítele a psa a miluje jak neobyčejně krásný může být obyčejný život. Ráda se toulá po Šumavě. 

Jak webináře probíhají a na co se můžete ptát?

Webinář můžete sledovat jako pasivní posluchač a nedělat vůbec nic. Pokud ale máte své téma, se kterým si nevíte rady, můžete nám ho po přihlášení napsat nebo se přihlásit přímo do vysílání. Vysílat budeme prostřednictvím platformy Zoom. Ptát se můžete na cokoli. Porozumění lidské mysli přináší zjednodušení ve všech oblastech lidského života. Nejčastější témata bývají: vztahy, práce, peníze, zdraví, nálady, děti, štěstí, sebevědomí, strach, odpuštění...