Webináře na otázky, které vás zajímají ...

1 - 2 x měsíčně ZDARMA

Přijďte ochutnat zcela nový pohled na život. Na život, ve kterém je možné být šťastní a v pohodě navzdory všem okolnostem a událostem, které nás potkávají. Na život, kde se dá tvořit a zažívat nemožné...  

Připravujeme pro vás pravidelné webináře na témata, se kterými se v běžném životě nejčastěji setkáváte a zajímají vás - vztahy, peníze, zdraví ... Přihlašte se k našim webinářům a neunikne vám žádná pozvánka. 

Nejbližší chystaná témata:

Jako registrovaný účastník dostanete odkaz na každé vysílání do svého e-mailu. Stačí se přihlásit k odběru webinářů. 

Jak se vyrovnat s nemocí
Webinář pro onkologické pacienty a jejich nejbližší 

21. 8. 2019 od 20:00

S transformativní koučkou, Kat Černou, se můžete bavit na jakékoliv téma ohledně duševního zdraví a pohody. To bývá nesnadné znovu nalézt, pokud trpíte onkologickým onemocněním. I příbuzní a rodina se často potýkají s otázkou, jak se s nemocí blízkého vyrovnat. Lze vůbec být nemocný a zároveň šťastný? Co nám způsobuje stres z nemoci v těle? Jak si pomoci ze stavu zoufalství a bezmoci?

Kateřina se zabývá duševním zdravím v rámci své soukromé praxe a zároveň jako předsedkyní naší neziskové organizace. Zvaní jsou všichni, kdo mají o téma zájem, ať již profesní nebo osobní.

Peníze, jak je získat, kolik jich potřebujeme a co pro nás znamenají?

27. 8. 2019 od 20:00

Jak se posunout dopředu v životě, i když nemám dostatek peněz? Jak začít podnikat, když nemám dostatek peněz? Jak být šťastný, když nemám dost peněz? Nedávno jsme narazili na několik zajímavých podnětů, velmi fascinujících názorů na to, jak být šťastný a kolik to člověka stojí. Kolik lidé potřebují k životu a kolik k tomu, aby byli šťastní. Pojďme to rozebrat z pohledu, který již tradičně nabízí The Human Potential Academy z.s.

Kdo jsme?

Jsme certifikovanými transformativními kouči, absolventy SuperCoach Academy z let 2015 -2019. Kromě podpory neziskové organizace se věnujeme transformativnímu koučinku po celém světě, vlastním projektům a firmám.

Kat ČERNÁ

Kateřina je transformační koučka specializující se na lidský potenciál, duševní
zdraví a vztahy ve firmě The Simplified Mind. Pracuje s dětmi a dospělými.
V The Human Potential Academy, kterou spoluzaložila, organizuje konferenci,
Star Team projekt a podílí se na dalších projektech.

Martin JOTOV

Martin je výkonným ředitelem nanotechnologické společnosti IQ Structures,
je certifikovaným transformativním koučem a spoluzakladatelem The Human
Potential Academy. Jeho vizí je svět, ve kterém je porozumění mysli běžnou
součástí života – ve školách, v práci, sportu, rodinách,...

Kateřina FIŠEROVÁ

Kateřina vede softwarovou společnost budovanou na myšlenkách svobodné firmy a porozumění SmartSelling a.s. Baví ji pracovat s neomezeným lidským potenciálem a sledovat jak akcelerující dopad může mít porozumění mysli na radost ze života i podnikání. Ráda vaří, má přítele a psa a miluje jak neobyčejně krásný může být obyčejný život. Ráda se toulá po Šumavě. 

Jak webináře probíhají a na co se můžete ptát?

Webinář můžete sledovat jako pasivní posluchač a nedělat vůbec nic. Pokud ale máte své téma, se kterým si nevíte rady, můžete nám ho po přihlášení napsat nebo se přihlásit přímo do vysílání. Vysílat budeme prostřednictvím platformy Zoom. Ptát se můžete na cokoli. Porozumění lidské mysli přináší zjednodušení ve všech oblastech lidského života. Nejčastější témata bývají: vztahy, práce, peníze, zdraví, nálady, děti, štěstí, sebevědomí, strach, odpuštění...