Srdečně vás zveme na doprovodné:

WEBINÁŘE ZDARMA,

pořádané na podporu konference Porozumění lidské mysli 2019

Od 15. 11. 2018 až do dne konference jsme pro vás připravili sérii online webinářů na různá témata. Vystoupí na nich koučové a řečníci, které můžete potkat živě na samotné konferenci. Témata webinářů budeme postupně přidávat na tuto stránku. Webináře jsou pro vás díky The Human Potential Academy zdarma. 

27. 2. 2019 od 20:00

JAKÉ PRINCIPY SE SKRÝVAJÍ ZA ŠPIČKOVÝM VÝKONEM?

Jak důležitý je stav mysli a aktuální pocit při špičkovém výkonu a je vůbec důležitý? Jsme schopni při sportovní zátěži vnímat, co se děje kolem nás? Proč obvyklé techniky obvykle nefungují a mnohem víc se dozvíte na webináři s PhDr. Michalem Kopčanem - trenérem sportovců.

PROBĚHLO
6. 2. 2019 od 20:00

Tvoření nemožného, superkoučování a ... ?

Jste připraveni uskutečnit své sny a tvořit nemožné? Michael Neill je autorem řady bestsellerů o fungování lidské mysli. Jako každý rok bude i letos jedním z řečníků naší konference 29.-30.3.2019. V rámci webináře, který bude překládaný z angličtiny do češtiny, se chceme Michaela ptát na Tvorbu nemožného (stejnojmenná kniha o online program) a na nové vydání knihy Supercoach.

PROBĚHLO
9. 1. 2019 od 20:00

JAK SE DOSTAT
ZA HRANICE VĚZENÍ VLASTNÍ MYSLI

Webinář je v angličtině a překládán do češtiny. 

PROBĚHLO
12. 12. 2018 od 20:00

PROČ POŘÁD VĚŘÍME, ŽE NEJSME DOST DOBŘÍ

Jsem malý/velký,  nezodpovědný, nic nedotáhnu do konce, musím na sobě ještě tvrdě pracovat, nejsem dost dobrý na tuhle práci... pro tenhle vztah. Jsem tlustá. Nejsem dobrý lídr. Znáte to? Nevěříte si, pochybujete sami o sobě a vyčítáte si to? Pojďme se s tím vypořádat jednou pro vždy. Co když je to všechno úplně jinak?

Webinář bude v českém jazyce. 

PROBĚHLO
28. 11. 2018 od 20:00

ODPOUŠTĚNÍ 

Webinář bude v českém jazyce. Záznam bude k dispozici pouze přihlášeným účastníkům.

Druhý online webinář z cyklu doprovodných webinářu konference Porozumění lidské mysli 2019 povede Martin Jotov. Ptát se ho bude Kateřina Černá. Položí mimo jiné otázky: Jaký vliv má porozumění lidské mysli na odpouštění? Proč je pro nás důležité odpustit a nechat věci jít? Lze zapomenout a odpustit? 

PROBĚHLO
15. 11. 2018 od 20:00

KOUČINK
V PŘÍMÉM PŘENOSU 

První online webinář z cyklu doprovodných webinářu zahájíme s transformativní koučkou Loredanou Popasav. Téma webináře určíte vy sami. Toto vysílání totiž proběhne jako reálný koučink se 3 z vás. Vaše příběhy ze života a praktická ukázka toho, co transformativní koučink dokáže a jak vypadá. 

Nenechte si ujít letošní konferenci Porozumění lidské mysli

Konference 2019 je exklusivní a má omezený počet vstupenek. 
Do 21. 1. 2019 si můžete zajistit své místo za sníženou cenu Early Birds vstupenek.