🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

"Život je cesta a cesta je život. Pomáham Ti zdvihnúť sa, kráčať však musíš sám."

Iveta MAličká

Možno si teraz kladiete otázku, v čom som iná a prečo by som práve ja mohla byť vašim pomocníkom na ceste Vášho života. Odpoveď je jednoduchá: Áno, mám certifikát a som transformatívny kouč. Avšak, v konečnom dôsledku nepotrebujem žiadne techniky, aby som mohla pomôcť ľuďom v ich bolesti a starostiach. Pretože, to robím zo svojho najhlbšieho vnútra. S láskou, pokorou, vnímajúc to ako svoje poslanie. Tak veľmi by som chcela prebúdzať v ľuďoch ten prirodzený pocit, že nemusia robiť nič pre to, aby boli šťastní. Lebo ten pocit je stále tu. A naše vedomie je stále rovnaké, len ho treba precítiť a uvidieť. Ak žijeme v láske, ktorá je podporená intuíciou s pocitom: “Dovoľujem si byť sám sebou…”, tak nič nie je nemožné. Bude mi cťou sprevádzať vás na  vašej ceste k šťastnejšiemu a naplnenejšiemu životu…

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Prievidza, Nitra , nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 100 Eur
při zakoupení balíčku min. 10 sezení je cena za sezení  700 Eur.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Ivka.

Říkají o mně

Koučink s Ivetkou je jako procházka růžovou zahradou. Někdy to sice "píchne" 🙂, ale jinak je to čistá krása a láska! Ivet je laskavá, naslouchá, je otevřená a vede vás k pochopení sebe sama!
Pavel Pola
Připravenost, jasná mysl, odhodlání, podpora, naprostá důvěra. Dokáže nabít energií, bojuje jako lev - pokud je přesvědčena, že řešení je možné. A to je vždy. Vezme za ruku, když už nemůžeš a příliš sedíš ve své hlavě. ❤️🍀🌞
Marie Abelová
Ivka mě vždycky dokáže vrátit do mého středu. Z každého koučinku odcházím naprosto vyklidněná a vidím, jak moc jednoduché je změnit úhel pohledu 🙏. Děkuju.
Míša Havránková