"Štěstí, po kterém toužíme, je vždy jen jednu myšlenku vzdálené." Syd Banks

Jana wypásková

Naplňuje mě pobýt s vámi, naslouchání a dívání se na opačnou stranu, objevování zcela nových aspektů života (wow, tak to jsem už ani nečekala...), opakovaně být svědkem zázraků, když si všimneme, vidět ve vás tu úžasnou nevinnost a živost a lásku a radost a tvořivost a jedinečnost, i když vy sami ji třeba zrovna nevidíte. Z vaší strany se to může týkat čehokoliv ve vašem životě, protože ty základní principy prostupují úplně vším. Mým nejbližším tématem jsou vztahy - k těm úplně nejbližším až po ty úplně cizí, i základní vztah sami k sobě. Touha dostat sám ze sebe i ze života to nejlepší je naprosto OK!

Můj příběh ve videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

CHOMUTOV NEBO ON-LINE

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro prefesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 1 000 Kč
při zakoupení balíčku 10 sezení za 8 000 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Jana.

Říkají o mně

Myslela si, že neumí koučovat. Ale jen její přítomnost a naslouchání mě přivedly ke klidu a vlastním uvědoměním. Janča je přirozená láska. ❤️
Ivana Večeřová
Hlubina empatie, lásky, vlídnosti, vstřícnosti a poctivého hledání. Nic si nezjednodušuje, nic neodbyde. Skromný, ale velký a bohatý člověk! 💕
Helena Chvalová