🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

"Konání a tvoření si nevyžaduje nespokojenoSt jako podmínku."

jiří zuzánek

Když jsem nenašel štěstí v penězích a svobodě, vydal jsem se na dráhu osobní proměny skrze seberozvoj. Po delším čase, kdy jsem na sobě hodně pracoval na poli osobního rozvoje, mi to bylo divné. Ale neznal jsem nic jiného, než zpracovávání pocitů, zklidňování mysli meditací, čtení knih osobního rozvoje, kontemplování nad minulostí, tahání tarotových karet... Až jsem si začal klást jednoduché otázky o šťastném životě. Co je pro něj třeba změnit na sobě? Mají to tak všichni, že na sobě tolik pracují? atd. Odpovědi začaly přicházet, ale já doopravdy nevěděl, co se sebou. Jednoho dne jsem to mé usilovné snažení vzdal... A přiznal si, že fakt nevím. A asi to nikdy vědět nebudu. Druhý den skrze jedno video transformativního kouče jsem slyšel něco neuvěřitelného. JSI V POŘÁDKU tak, jak jsi. A mě se to dotklo někde UVNITŘ a já VĚDĚL, že už nic z té "práce na sobě" za lepším Jirkou dělat nemusím. Zvu i tebe k objevování Sebe SAMÉHO, toho, jak OPRAVDU FUNGUJEŠ a KDO JSI. To je SKUTEČNĚ TRANSFORMAČNÍ.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Praha, Liberec, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončil certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 1 200 Kč
při zakoupení balíčku  10 sezení je celková cena  15 000 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Jirka.

Říkají o mně

Vše o čem tu Jirka mluví a popisuje, konkrétně vysvětluje mi pomohlo v partnerském životě a především v pochopení emocí a „reality“. Možná to zní složité, ale není a to je na tom to krásné, jak moc laskavé a jednoduché to OSVOBOZENÍ od očekávání je
Dominika Hejlová