🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

být sám sebou znamená nechat život skrze sebe žít a PŘEMÝŠLET méně o sobě a druhých.

MARGITA  JURINOVÁ

Pomáhám lidem najít ztracený směr a prožít si na vlastní kůži, že méně přemýšlení o sobě a druhých otevírá prostor klidu a vnitřního štěstí. Že bytí a vše kolem nás je jedno-duché.

Duší jsem malířka, sochařka a tanečnice. Profesně jsem průvodkyně lidskou myslí a překladatelka řeči těla.

skrze transformační rozhovor 

prostřednictvím energetické práce dotekem a hlasem, která účinně otevírá vědomí sebe a zvyšuje se tím možnost uvolněného a otevřeného rozhovoru (není nutností, ale vřele doporučuji například pro ty, kteří mají ostych při sebevyjádření, problémy s pozorností a zahlcenou myslí).

první online koučink zdarma

Praha, Hradec králové, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 1 500 Kč
při zakoupení balíčku min. 10 sezení je cena za sezení 1 100 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Margita.

Říkají o mně

Při rozhovoru s Margit jsem si uvědomil, že i přes okolnosti které se nám v životě dějí je vše v pořádku. Přišel jsem si na to, že jsou v životě situace na které vliv nemám a když je přijmu ze vší láskou tak se mi přirozeně uleví.Děkuji
Radek Pavlíček
Margitka svou laskavou pritomnosti a vnimanim poskytuje nadherny prostor pro tvoje vlastni myslenky a pro vnimani tve moudrosti ❤️
Markéta Danišová