🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

"To, jak o věcech smýšlíme, vytváří naší realitu, což nám dává úžasnou možnost ji jednoduše změnit." 

Marie březinová

Transformativní koučink změnil mou realitu, doslova svět, ve kterém žiji, a to na mentální i fyzické úrovni. Vyjednávala jsem evropskou legislativu v Bruselu, pracovala v Hongkongu a vedla obchodní oddělení české luxusní značky. Měla jsem pocit, že jsem v pohodě, pouze jsem po celou dobu, s menšími či delšími přestávkami, trpěla zdravotními problémy. Prošla jsem mnoha terapiemi i lékařskými ordinacemi, ale až díky třem jednoduchým principům jsem pochopila, jak funguje naše mysl a tělo, a co spolu dokáží za zázraky, když je necháme spolupracovat. Momentálně pracuji pro neziskovou organizaci Porozumění mysli, kde se kromě koučinku věnuji živým akcím. Při jejich organizaci o nenadálé změny plánů není nouze, přesto se cítím lépe, než kdy dřív.

Můj příběh ve videu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

posunu vás do pohody

Potkáme se
v PRAZE nebo ONLINE

V roce 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik transformativního koučinku Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Při transformativním rozhovoru se s Vámi ráda podívám na to, jak se v životě posunout blíže k Vašim snům nebo třeba “jenom” ke spokojenému životu bez stresu, ať už jde o oblast práce, vztahů, životních výzev nebo zdraví. Ukáži Vám cestu, jak se z problémů navrátit zpět do pohody. A to trvale a svépomocí, protože právě v tom tkví kouzlo transformativního koučinku 🙂

S láskou, Maruška 

Nabízím osobní nebo online sezení

1 konzultace za 2 000 Kč nebo balíček 5+1 sezení zdarma za 10 000 Kč. 

Těším se na vás.

co říkají moji klienti

“Marušku jsem kontaktovala, když jsem se ve svém předchozím zaměstnání necítila dobře. Kvůli komplikovaným vztahům na pracovišti jsem měla zdravotní komplikace a nevěděla, co dál. Díky pravidelným telefonickým rozhovorům s Maruškou jsem se dokázala uklidnit, vidět pro mě tíživou situaci s nadhledem a především cítit se lépe. Bylo pro mě velmi překvapivé, jak velký léčivý efekt tyto rozhovory měly. Přeji všem, kteří se necítí v pohodě, aby jim do cesty vstoupil transformativní koučink.”
Anna Albertyn
"Koučink s Maruškou byl jedním z nejzajímavějších zážitků, které jsem zažila. Netušila jsem, že pomocí otázek lze objevit něco, co je ve Vás skryté a co čeká na "znovuobjevení". Už teď se těším na pokračování a všem přeji, aby i oni zažili, to co já.”
Jana Křížová
“S Marií jsem absolvoval sérii koučinků zaměřených na pracovní otázky. Přemýšlel jsem o směru, kterým se v kariéře ubírat dál. Díky transformativním rozhovorům jsem znovu našel ztracenou energii a novou chuť do práce, které se věnuji celou svou profesní kariéru. Pokud stojíte na rozcestí, ať už pracovním nebo osobním, doporučuji sezení s Marií. Pomohou Vám dívat se na věci jinak. Ne vždy je nutná změna venku, stačí uvnitř. ”
Tomáš Raboch
“S Maruškou jsem si povídala o svém strachu z létání. Díky jejímu empatickému a laskavému přístupu jsme se v průběhu sezení postupně dostaly k podstatě tohoto strachu a můj problém se tím výrazně zlepšil, za což jsem jí velmi vděčná.”
Olga Nekardová
“Za Maruškou jsem přišla s praktickými otázkami a problémy všedního života maminky na mateřské, která zároveň pracuje. Odcházela jsem s pocitem, že žádné problémy nemám 😄Díky těmto transformativním rozhovorům si víc všímám, odkud se berou mé pocity, a dokáži s nimi lépe pracovat.“
Jana Sekerková