🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich

Monika Jarošová

Od roku 2017 jsem parťákem pro každého, kdo chce dělat kroky k sobě. Není to vždycky jednoduchá cesta a ze zkušenosti vím, že ve dvou se to prostě táhne líp. A proto dělám transformativního kouče. Mám za sebou vážnou autonehodu, odchod z práce, ztrátu miminka a mnoho dalších zkušeností. Všechno jsem přežila a vzala si do dalšího žití posilnění, o které se s tebou podělím. Pokud potřebuješ podržet, jít s někým po boku, potřebuješ se rozmotat, vystoupit z křečkovskýho kolečka, najít řešení, zažít uvolnění, zklidnění, těšit se z přítomnosti, mít víc energie, zažít svobodu, lehkost...zavolej nebo napiš, jsem tady.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Plzeň, Přeštice, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 1 200 Kč
při zakoupení balíčku min. 10 sezení je cena za sezení 1 000 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Monika.

Říkají o mně

Moni má laskavý a srdečný přístup, koučink s ní je pro mě vždy velmi oživující a inspirativní.
Jana Fojtíková
Monika je úžasný človek a skvelá koučka. Hlboko vnímavá, chápavá, spojená s múdrosťou vesmíru, všetko preskúma a odvážne sa pustí do neuskutočniteľných projektov 🙂 A je veľmi milá a láskavá.
Peter Mamrak