🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

"Vaší nejdůležitější volbou je to, co si sami zvolíte za nejdůležitější. (Michael Neill)"

PAVEL pola

Pomáhám lidem objevit potenciál, který v sobě (byť nevědomky) potlačují. Zabývám se porozuměním mysli od roku 2019, v roce 2021/22 jsem absolvoval certifikační program Akademie PRO. Od roku 2012 se zabývám principy řízení svobodných firem, což aplikuji ve firmě Etnetera Activate, která na principech tyrkysových firem funguje od svého založení.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Praha, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončil certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 3 000 Kč
při zakoupení balíčku 10 sezení je cena celkem  27 000 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Pavel.

Říkají o mně

Byť se s Pavlem vídáme po koučinkové stránce pouze krátce, jsem velmi rád, že jím je právě on. Vyhovuje mi, že jeho styl mě vyvádí z bubliny ve které žiji a nabízí mi vždy alternativní pohled na problematiku. Pohled, který ale nenaservíruje na stříbrném podnose, pouze mi pomůže vidět ty pomyslné drobečky na cestě a já jsem ten, kdo díky vedení po ní jde. Pavel je ideální kouč pro lidi s ambicemi, kteří mají pocit, že si na vše potřebují přijít sami.
Kazimír Krysta