"Život každého človeka je cestou k sebe samému." Herman Hesse (Nobelova cena za literatúru za rok 1946)"

Peter mamrak

Dôvod prečo robím transformačný koučing je ukazovať "Porozumenie životu" ďalším ľuďom. Predstavte si, že "náhodou" natrafíte na niečo, čo si ani neviete predstaviť, že to môže existovať. Univerzálne pravdy pre šťastný život. Základ všetkých teórií o ľudskom prežívaní. Začnete to používať a zmení sa váš život, nečakaná ľahkosť bytia, začnú sa diať veci, čo hlava neberie, nazvime to zázraky. To sa udialo mne a tú skúsenosť chcem odovzdať aj vám. To je v ponuke. Všetko.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Košice, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončil certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 20 eur
při zakoupení balíčku 10 sezení je cena celkem  100 eur.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Peter.

Říkají o mně

Peter mě vždy dokáže uklidnit, ukázat mi, že to co řeším, se děje v mé hlavě. Krásně dokáže poukázat na myšlenky, které nás odtrhuji od proudění života, které svou obyčejností, jednoduchostí a krásou dělá lidi šťastnými 💖
Petra Vojtíšková
S Peterem jsem zažila, že 3P opravdu fungují a že jednota všeho a všech je realita, která otevírá dveře Moudrosti, ze které se dá bez omezení čerpat. A Peter z Ní čerpá s nadšením a velkým zaujetím.
Helena Chvalová