"Co Tě nezabije, to Tě posílí!"

Petra Gaurová

Ukazuji směrem jak žít naplněný život pomocí porozumění strachům a omezením, ať je jejich původ jakýkoliv. Nebojím se i dotýkat se témat, o kterých se nemluví, jako třeba sex.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Praha, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončila certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 2 000 Kč
při zakoupení balíčku 10 sezení je cena celkem 18 000 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Petra.

Říkají o mně

Co vše jsem získala díky koučinku s Petrou: díky tomu, jak se mnou mluví a komunikuje, díky tomu kudy mně velmi jemně navádí svými otázkami - které pro mne byli často úplně z nečekaného směru a vyvedly mne z “mého” místa komfortu 😂 - jsem během zpětného poslechu našeho rozhovoru objevila následující …1. důvod proč mi lidé celý můj život říkají, že jsem drsná i když já uvnitř cítím naprostý opak…2. to jaké mám šílené množství řečových kazů … 3. Příliš snahy….4. Strach a nejistotu…..5. Snaha ve skutečnosti neřešit skutečný problém a zabývání se nepodstatnými detaily…a hlavně vědomí , že pořád mluvím jen proto, abych se nemusela rozhodnout…protože to rozhodnutí mně děsí - vlastně vím, že rozhodnutí už padlo a já jen nejsem schopna tomu čelit … a všem těm důsledkům …., protože moc dobře vím, co mám udělat …. 😞 díky jemnému a laskavému přístupu Petry a její stále se opakující snaze ´vycentrovat´ mé myšlenky, jsem jí nakonec velmi vděčná za toto uvědomění a za to, že teď už tomu stojím čelem. A nezapomenu ani na tvou neuvěřitelně silnou intuici, že jsi mi napsala ve chvíli , kdy to bylo nejvíce potřeba…Moc ti Petro děkuji.
Romana V.