"“Whether you think you can, or you think you can't-you're right.” Henry Ford (Nehledě na to jestli si myslíš, že můžeš, nebo nemůžeš - máš pravdu.)"

Robert rotT

Kdo je to kouč/terapeut? Je to člověk, co rád pomáhá lidem. Kdo je to transformativní kouč? To je člověk, co rád pomáhá lidem zjistit, že pro to aby mohli žít skvělý a šťastný život, žádného kouče nebo terapii nepotřebují.* No jo, ale… co když se necítím dobře, děje se mi něco, co nechci, nebo naopak chci něco dosáhnout, ale prostě nevím, co s tím? Moje práce bude pomoci Vám (lépe) porozumět, že to co hledáte, už máte přirozeně k dispozici. Je to jednoduché. Jediné, co z toho dělá složité je, že nevěříme tomu, že by to mohlo být tak jednoduché 🙂 Než jsem se stal transformativním koučem, sám jsem četl něco podobného a nevěřil tomu. Zároveň jsem si ale hrozně přál, aby to byla pravda... No, jak myslíte, první hodina je zdarma 🙂 Budu se těšit na společné objevování! *Nenahrazuji lékařskou péči, která může být nutná nebo prospěšná nad rámec této spolupráce.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

Praha, nebo online

V dubnu 2022 jsem dokončil certifikovaný výcvik pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 1 500 Kč
při zakoupení balíčku min. 10 sezení je cena za sezení 12 000 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Robert.

Říkají o mně