🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

"Správně vidíme jen srdcem, co je důležité, je očím neviditelné"

SILVIE  VÍTKOVÁ

V rámci transformativního rozhovoru nabízím propojení svých pracovních zkušenosti z korporátního prostředí a zároveň práci na zachování mentálního, duševního a emočního zdraví. Jedině tak lze vylepšit i zdraví fyzické.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

první online koučink zdarma

PLZEŇ a okolí, nebo online

Od října 2021 se účastním certifikovaného výcviku pro transformativní kouče Akademie lidského potenciálu pro profesionály a lídry pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z.s.

Proto všem zájemcům na Porozumění mysli.cz  nabízím první hodinu online koučinku zdarma jako ochutnávku. Zjistíte, jak transformativní rozhovor vypadá.

Pokud budete chtít pokračovat, 
cena běžného sezení je 1 500 Kč
při zakoupení balíčku min. 10 sezení je cena za sezení 1 200 Kč.

Nevíte, jestli je to pro vás? Pojďme si zavolat.

Těším se na vás. S láskou Silvie.

Říkají o mně

Silvie je pro mne milující bytost se zájmem o druhé, s potenciálem otevřít ve vás, a tím i umožnit na vlastní kůži pocítit, nekonečný prostor, ve kterém je vše možné a nic z toho není ani dobré ani špatné, jen to JE a proudí a neustále se mění. Při transformačním koučinku mě otázkami vedla k sobě, k tomu čím ve skutečnosti jsem, co je skutečně "moje" a co je jen nějaká moje představa o sobě samé. Její laskavost a pochopení přirozeně vytvářejí prostor bezpečí a klidu, ve kterém jsem se otevřela dokonce i kladení otázek sama sobě 🙂 a nacházení odpovědí z podstaty bytí. Byl to úžasný proces, který ve mě otevřel nekonečný prostor univerzální moudrosti a různá uvědomění mi přicházela ještě mnoho dnů po našem sezení. Děkuji za to, že je to vůbec možné, a děkuji Silvii, že mi to pomohla zviditelnit a prožít.
Margita J.