Pozvánka na 3-denní párové líbánky
(a pak už napořád 🙂
6.-8. května 2022 - žádná nuda v Brně.

zázraky vztahu 2022 

pro páry, které chtějí poznat umění být spolu šťastní,
ať se děje, co se děje. 

chcete na vztahu pracovat,
nebo si ho začít prostě užívat ? 

Přijměte naše srdečné pozvání na 3denní workshop pro maximálně 12 párů, ve kterém uvidíte svého partnera či partnerku novýma očima. Potkáte se, jako nikdy předtím v nové harmonii, souladu, lásce, hloubce i intimitě. Kdy a kde?

6.5.- 8.5. 2022
FAIR HOTEL BRNO 

FAIRHOTEL, Rybářská 202/19, 603 00 Brno-střed-Staré Brno

Co když se můžete každý den probouzet s pocitem jako při líbánkách nebo ještě lepším, a to po celý zbytek života? Společně zbouráme největší vztahové mýty, které stojí za nespokojeností, nejistotou a všedněním každého vztahu.

Podíváme se, jak se dá prožívat láska i ve chvílích, kdy chcete svého partnera třeba přetrhnout. Poznáte, jak můžete ve vztahu vzkvétat i bez nutnosti na něm neustále pracovat. Jak? Díky porozumění dynamiky vztahu a paradigmatu tvoření života zevnitř ven.  

Program:

Formát semináře je z části přednáškový k otevření tématu, následuje cvičení a sdílení v páru, vše se odehrává na místě v sále, na procházce či pokoji.

Program začíná v pátek ráno - od 10:00. V neděli skončíme do 16:00. Možné je přijet o den dříve (ve čtvrtek) a zahájit program dobrovolnou společnou večeří od 20:00 pro dosednutí. 

Den 1.

společné bytí

Jak se spolu cítit každý okamžik "jako doma"? Jde to? A co dělat, když takový okamžik zmizí a přijde pravý opak?
Co tvoří základy pevného a trvalého vztahu? Může láska časem zmizet a co ji vlastně tvoří? 

Den 2.

společné milování

Čeká nás trocha koření, chutě a vášně. Oživíme a přiblížíme se k porozumění našich těl, necháme se vést jejich moudrostí. Zjistíte, že normální je vše, a třeba i odložíte těžké myšlenky, které vás v oblasti sexuality tíží a brání radosti a živosti.

Den 3.

společné tvoření

Co je vaše aktuální párové téma k tvoření?  Cestování, podnikání, bydlení, děti, dávný sen či (ne)možný projekt...? Posvítíme na sílu tvořivosti v každém z nás a nekonečný proud kreativity, který je mezi muži a ženami odvždy. Dáme vztahu další smysl...

Program stojí na pevných základech 3 principů a 30 leté praxe manželů Pranských, které možná znáte z Příručky pro Šťastné vztahy, dále vycházíme z našich prožitků, práce se skupinami a jsme inspirováni i prací manželů Gottmanových a jejich rozsáhlou studií: 7 principů spokojeného manželství. To hlavní se ale uděje vždy na místě díky vaší přítomnosti a společným zázrakům.

kdo získá z programu nejvíc?

Páry, které chtějí prohlubovat svůj vztah

Necítíte žádný problém, máte se rádi. Rádi objevujete víc a podnikáte společné aktivity a workshopy k prohloubení vašeho vztahu. V tom případě je tento workshop možná ten poslední, který promění vše. Další už nebudou potřeba. Začnete si užívat intimitu v každodennosti a zjistíte, že váš vztah se prohlubuje neustále v každý okamžik. Zjistíte, že vše, co potřebujete, už máte. 

páry, které řeší problémy a chtějí se přes ně přenést

Máte se rádi, ale neustále narážíte na opačný názor toho nebo chování toho druhého? Když je hezky, milujete se. Když je bouřka, balíte kufry? Díky workshopu porozumíte, jak nevinně v tom jste. Zjistíte, jak to funguje a jak málo mají partnerské hádky společného s vámi dvěma. Přestanete je brát tak vážně a možná místo vzteku a beznaděje pocítíte soucit, důvěru a lásku. 

kamarádi, kteří chtějí objevovat s námi

Nepotřebujete řešit vůbec nic. Rádi objevujete. Znáte Davida, Katku nebo Petru a jste bytostně zvědaví? Přijměte naše pozvání a pojďme objevovat společně, co všechno naše vztahy ještě skrývají a jak můžeme cítit a manifestovat ještě víc lásky. A to ve vztahu, v rodině, ve společnosti. Jsme v tom spolu. 

kdo vás workshopem provede?

David Kirš

Podnikatel, kouč, vizionář a volno-myšlenkář s chutí rebelovat a spokojeně tvořit. V rámci Akademie PRO profesionály a lídry The Human Potential Academy z.s. již brzy certifikovaný absolvent.

Kateřina Fišerová

Certifikovaná transformační koučka Supercoach Academy, místopředsedkyně The Human Potential Academy z.s a mentorka Akademie PRO profesionály a lídry.

zvláštní host

Petra Gaurová

Transformativní koučka ve výcviku a současně studentka Akademie PRO profesionály a lídry The Human Potential Academy z.s.

Petra se v koučinku zabývá intimitou a sexualitou. Nebojí se pokládat otázky, na které se běžně páry ptát bojí. Těmito otázkami bude do programu přinášet prostor pro další společné bádání.

cena, MÍSTO, ČAS

Cena kurzovného je pro pár 9.500 Kč + ubytování a strava, které si účastníci hradí sami na místě podle počtu strávených nocí.

Zahájení v pátek 6. května 2022 je od 10:00, registrace 9:30. 
Zakončení v neděli 8. května do 16:00.

Setkání je určeno pouze pro páry (přátelé, milence, manžely i jiné...).
Čekejte menší skupinu, místo je připraveno pro 12 párů.

Zbývá snad dodat, že nikde v programu se nebudeme veřejně svlékat a vaše intimnosti a sdílení můžou zůstat jen ve vašem páru.

Možnosti ubytování, strava

Domluvili jsme ubytování přímo ve Fair Hotelu, Brno, kde se akce koná. Máte ale také možnost objednat si sami ubytování dle svých potřeb.

Fair Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje se snídaní za 2.500 Kč / noc.
(pro naši skupinu 15% sleva)
Můžete přijet už ve čtvrtek nebo v pátek ráno.

Rezervace online, telefonicky nebo emailem:
530 513 560, hotel@fairhotel.cz, stačí uvést skupina "Zázraky vztahu" a získáte 15% slevu z běžných cen na www.fairhotel.cz

Strava není součástí, ale je k dispozici restaurace, kde si objednáme společný oběd, kdo bude chtít. A i večer je restaurace k dispozici.

inspirace na večerní zábavu

Večery můžete strávit spolu sami procházkou do centra či na večeři. V Brně je spousty krásných míst k objevování. Můžeme pobýt večer společně na střeše hotelu u skleničky. V hotelu je k dispozici i sauna.

PROČ URČITĚ PŘIJÍT A
NENECHAT SI TUTO AKCI UJÍT?

Je to jednoduché. Abyste věděli, co se ve vašem vztahu děje a uměli si poradit. Abyste vašemu vztahu porozuměli a prostě věděli. Pak vztah vzkvétá a vidíte zázraky a náročnějšími situacemi procházíte bez ztráty kytičky.

Naopak, když člověk neví, není vklidu, chová se pak zmateně a nejistě. Jako v životě. A když jsou k tomu dva, pak je vztah jako náhodné ródeo, nahoru a dolů. Obviňování místo kytiček. Jenže to nemusí být, když víte.

Když víte, co se děje, přestanete ve vztahu pochybovat a uvidíte zázraky. Umíte si pak poradit a údolím procházíte lehce. V opačném případě, když nevíte, co se děje, jen přiléváte olej do ohně, vztah je pak dřina, často jede na půl plynu a začíná to být nuda. A nakonec je z toho zbytečný rozchod. Přitom nic z toho nemusí být, když víte a porozumíte.

A my víme, že nic silnějšího pro porozumění vztahům a jeho zázrakům v Čechách není. Udělali jsme si totiž tento seminář taky pro sebe a pro své přátele, abychom si opakovaně a dokola připomínali, co je pro lásky-plný a živý vztah skutečně důležité vědět a co můžete klidně pustit z hlavy.

Těšíme se na fajn společný čas a ať se dějí zázraky...
Katka, Petra, David

přihláška pro pár:

Máte otázky, potřebujete něco doplnit?
Napište Petře: info@porozumenimysli.cz