Tvoření

(ne)možného

13. - 15. 8. 2021
3-denní transformační setkání
pátek 10:00 h - neděle 15:00 h 

Napojíte se na vlastní zdroj kreativity.

Pokud je pro nás něco nemožné, znamená to jen to, že aktuálně nevidíme způsob, jak se k tomu dostat. S porozuměním mysli uvolníte svého spícího kreativního genia a nestačíte se divit, co vše bude najednou možné. Nevíme, jestli dokážete vydělat milion během tří dní. Nenapadá nás ale žádný skutečný důvod, proč byste nemohli.

Poznáte klid mysli a hlubokou vnitřní odolnost.

Říkáme tomu probuzení do života s vědomím, že všechno je v pořádku. S porozuměním, že jste a budete v pořádku bez ohledu na to, co se děje nebo bude dít. Tohle vědomí vám umožní zvládnout jakoukoli situaci ve vašem životě s nadhledem. Díky jasnosti mysli dokážete objevovat dříve neuvěřitelná řešení. Poznáte tu část sebe, na kterou se můžete vždy spolehnout.

Začnete vzkétat ve všech oblastech života.

Díky porozumění, jak vzniká naše prožívání, se život zjednoduší. Budete cítit více lehkosti a radosti v každém okamžiku. Nedívejme se na to ale "jen filozoficky". Myslíme to pěkně prakticky. Zlepší se vaše vztahy s ostatními, rozhýbete svůj byznys a budete vzkvétat v každém směru svého života.

Ohlasy účastníků

Jindřiška Janoušková

Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.

Ivet

Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, dávají prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolsetnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a vyl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.

Marie a Tibor Abelovi

Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech - dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.

Cena 

Probuzení do života je k nezaplacení, to víme. Víme taky, že podobné akce stojí v přepočtu 20 000 Kč nebo i více.  Pod záštitou neziskové organizace The Human Potential Academy je cena pro veřejnost a studenty Akademie lidského potenciálu stanovena na:

4500 Kč

nebo se slevou pro členy Akademie:

3500 Kč

Členové Akademie hradící členské příspěvky (200 Kč/ měsíc, nebo 2200 Kč/ rok) mohou  při objednávce uplatnit slevu 1000 Kč. Slevový kód najdete v členské sekci po přihlášení.

V ceně programu není zahrnuto ubytování.

Místo, ubytování 

Akce proběhne na Jagavě - permafarmě Veselice.

Jagava Permafarma s.r.o.
Veselice 16
294 04 Veselice
www.permafarma.cz

Ubytování není v ceně programu.
Pro účastníky jsme zajistili možnost ubytování a plné penze za sníženou cenu:

Spaní na lůžku 2 noci / 3 dny + plná penze = 2400 Kč
Spaní na vlastní karimatce 2 noci / 3 dny + plná penze = 1800 Kč
Samostatně plná penze 3 dny = 1200 Kč

Pro výběr ubytování budeme kontaktovat účatníky po přihlášení k programu.

Objednávka