POROZUMĚNÍ MYSLI

společně

tvoříme nemožné

boříme mýty

žijeme naplno

NA LETOŠNÍ LÉTO JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI

2 AKCE, NA KTERÝCH SE MŮŽEME POTKAT:

pátek 10:00 h - neděle 15:00 h

KDE:

Permafarma JAGAVA, Veselice 16, 294 04

u Mladé Boleslavi, Český ráj

21. - 23. července 2023

 

PŘÁTELSKÉ

transformační setkání

Přijďte s čímkoliv - problémem, či snem - zažijete si v praxi, jak vnést do každé situace lehkost a otevřít se nápadům a řešením ze zcela jiného místa - ze své vlastní moudrosti.

Vaše moudrost se může naplno projevit teprve ve chvíli, kdy jí přestanete klást překážky.

1. - 3. září 2023

 

zaměřujeme se na to,

jak pomáhat ostatním

Už víš, jak funguje tvá vlastní, přirozená moudrost. Jsi s ní neustále v kontaktu a ve svém životě je stále více lehkosti a hravosti.

Toužíš tohle všechno předávat druhým? Pojď se naučit, jak ještě lépe ukazovat a předávat, co pro sebe už víš a žiješ.

Přijďte se s námi naučit, jak stvořit cokoliv.

 

Jak si splnit jakýkoli sen,

jak vyřešit jakýkoli problém

jak to předat ostatním

To, co nám brání ve splnění čehokoliv, totiž není mimo nás.

Nejčastější dva důvody, proč nedosáhneme toho, co chceme, jsou:

     1)     Nezačneme.

     2)     Vzdáme to dřív, než cíle či snu dosáhneme.

Oba důvody mají stejný zdroj. Myšlenky v naší mysli, kterým uvěříme. „Nemám na to. Udělám to jindy. Je to nemožné. Nejsem dost dobrá. Stejně se to nepovede…“

Na víkendových setkáních si ukážeme, jak si udělat jasno v tom, co chceme, jak začít bez ohledu na nálady a pochybovačné myšlenky a jak se předčasně nevzdat.

Přineste si svůj sen, cíl či projekt. A my vám pomůžeme dostat ho z hlavy do reality. Posunout ho, rozšířit, nabrat na rychlosti. Zjistíte sami, jak jednoduché je tvořit a že se můžete spolehnout na svou vlastní moudrost, zdravý rozum, intuici, které vám řeknou, co a jak máte dělat.

Zjistíte, jak nejen snít, ale tyto sny tvořit. Jak si stanovit cíle a pak jich dosáhnout. Objevíte, co všechno vám hraje do karet a jak využít své vrozené tvořivé schopnosti.

PoznáŠ, jaké to je

tvořit v jednotě

Jsme komunita, společně budujeme šťastné Česko. Tvoříme z místa, které je zdrojem radosti a inspirace, kde neexistují omezení, kde si vzájemně nasloucháme. Zažíváme to každý sám u sebe, zažíváme to při společném tvoření. A pak tento zázrak - tvoření v jednotě šíříme dál.

zakusíš, jaké je

být sám (se) sebou

Vytvořili jsme bezpečné láskyplné prostředí s maximální podporou. Zbavíš se strachu z toho, co všechno můžeš vytvořit. Přijeď si udělat jasno v sobě a cestě, kterou chceš kráčet dál. Pojď posunout své sny, plány, projekty - vykročit na cestu, která bude přinášet radost a štěstí jak tobě, tak ostatním.

Jsme tady s Tebou, jsme tady pro Tebe!

ZažijeŠ

KOUZLO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Život je TEĎ. Nic jiného neexistuje. Přítomný okamžik je prostor, v němž se odehrává celý život. Pouze v přítomném okamžiku můžeš překročit hranice mysli a ponořit se do vědomého bytí, do místa, kde se rodí zázraky...

Pochopíš

ILUZE SVÉ MYSLI

Situace, které zažíváš, jsou imaginární. Odehrávájí se v čase, který je iluzí. Dovol si na chvíli zapomenou na své životní situace a soustředit se "jen" na svůj život.

 Už jsme pomohli stovkám lidí tvořit s překvapivou lehkostí a radostí:

Monika, Petra a sen řídit vrtulník

Na kurzu Akademie pro profesionály a lídry jsme se učili o neomezeném potenciálu pro tvoření. A u oběda jsem si vzpomněla na svůj sen, řídit vrtulník. Vedle všech vznešených projektů, které na kurzu vznikaly, se zdál tento egoistický. Ale řekla jsem ho nahlas. A kamarádka vedle hned odvětila: “Jestli chceš, zítra v devět tady může přistát vrtulník. Jen to chce dost zaplatit.“

Učili jsme se, že není nic, o co bychom nemohli požádat a nechat lidi, ať se sami rozhodnou, zda nám vyhoví. Na žádost o příspěvek na helikoptéru nám Martin pověděl, že víme co chceme, tak ať začneme tvořit.

A tak jsme začaly.

Za dvě hodiny jsme měli dost peněz na vrtulník.

Druhý den jsme letěly. A s námi postupně dalších 28 lidí.

Vybralo se víc peněz, než bylo potřeba. A ty peníze pomohly nastartovat neziskovku na pomoc postiženým lidem, hledajícím práci.

Ale hlavně nám to všem ukázalo, že většina omezení je opravdu jen v naší mysli. Čas, peníze, strach. I zdánlivě sobecký cíl vedl k něčemu úžasnému. Hlavní je začít a dělat jeden malý krůček za druhým. A tak se dějí všechny velké i malé věci.

v červenci a září jsme otevřeni všem -
můžete přijet s partnery i s dětmi.

Slevový kód opět nalezneš po přihlášení v Členské sekci.

Firma a plán ztrojnásobit obrat

Když jsme na kurzu dostali cvičení, abychom za dvě hodiny vymysleli, jak ztrojnásobit během jednoho roku obrat, i když firma posledních 5 let rostla maximálně o 30% ročně, znělo to většině jako vtip, nemožnost či prostě jen jako cvičení.

Ale když jsme se po dvou hodinách všichni potkali, ležely na stole dvě desítky návrhů. Najednou to vypadlo mnohem jasněji. Pořád to chtělo spoustu práce, ale ten cíl se najednou začal přibližovat. Věděli jsme, co je potřeba i jak toho dosáhnout, co zkusit.

Z čísla pro cvičení se stal roční plán.

Uvidíme za rok.

Marie, Tibor a nový smysl života

V listopadu 2020 nám zemřel syn na rakovinu. Jeho boj s nemocí i odchod nás zasáhl tak hluboko, že jsme moc nevěděli, co dál. Jen jsme cítili, že už nechceme pokračovat v životě a práci, jako dosud.  A z gauče nás zvedla jednoduchá Martinova otázka: “Co byste doopravdy chtěli dělat.“ A Odpověď byla jasná. Založit nadaci na pomoc lidem, kteří si prošli něčím podobným jako my a k tomu ještě řeší těžkou sociální situaci.

A najednou se začaly dít věci. S podporou Porozumění mysli a koučování, se nám během několika měsíců povedlo spustit nadaci, získat neuvěřitelné partnery i sponzory. Začali jsme pomáhat desítkám lidí a dnes se rozšiřujeme na pomoc stovkám v rámci osobní péče, a tisícům či desetitisícům přes náš internetový rozcestník.

A to vše s neuvěřitelnou lehkostí, kterou jsme za desítky let zkušeností z podnikání nezažili. Mnohem častěji se necháváme vést životem, intuicí, naší vnitřní tvořivostí. Odchod našeho syna pořád bolí, ale my jsme více na živu než kdy před tím. Naplňuje nás pomáhání druhým.

Ohlasy účastníků

Jindřiška Janoušková

Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.

Ivet

Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, dává prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolestnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a byl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.

Marie a Tibor Abelovi

Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech - dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.

Cena 

Probuzení do života je k nezaplacení, to víme. Víme taky, že podobné akce stojí v přepočtu 20 000 Kč nebo i více.  Pod záštitou neziskové organizace The Human Potential Academy je cena pro veřejnost a studenty Akademie lidského potenciálu stanovena na:

4500 Kč

nebo se slevou pro členy Klubu Porozumění mysli:

15 %

Členové KLUBU hradící členské příspěvky (200 Kč/ měsíc, nebo 2200 Kč/ rok) mohou  při objednávce uplatnit slevu 15%. Slevový kód najdete v členské sekci po přihlášení.

 

V ceně programu NENÍ zahrnuto ubytování a jídlo.

Můžeme vám ho zajistit.

Místo, ubytování 

Akce se konají v Českém ráji na permafarmě JAGAVA, kde vám můžeme zajistit ubytování a stravu.

UBYTOVÁNÍ

Spaní je možné na 6, 8 a 10 lůžkových pokojích nebo na tzv. galerii ve vlastních spacácích a karimatkách.

JÍDLO

Plná penze:

  • vegetariánská snídaně
  • vegetariánský oběd+dezert
  • večerní grilování masa (pro vegetariány sýr)

 

Zajištění ubytování a jídla:

Chcete-li zajistit bydlení a jídlo na Jagavě, vyplňte formulář níže (viz oranžové tlačítko)

Pro doladění detailů kontaktujte: backoffice@porozumenimysli.cz, 739 668 570

Je samozřejmě možné zajistit si ubytování jinde a mít vlastní jídlo.

 

 

ceny UBYTOVÁNÍ A JÍDLa NA JAGAVĚ:

ubytování na společném pokoji ............................................................................................................  640 Kč/dospělý/noc   .... 400 Kč/dítě/noc

spaní na galerii (vlastní spacák a karimatka) ................................................................................  350 Kč/os./noc

spaní v autě nebo ve stanu (pouze po dohodě, omezený počet)  ................................   150 Kč/os./noc

plná penze (od oběda v pátek do oběda v neděli, 2x večerní grilování)  .................  1601 Kč/os./pobyt (děti do 12ti let 70%)

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO JE MOŽNÉ PLATIT NA MÍSTĚ HOTOVĚ NEBO VÁM BUDE VYSTAVENA FAKTURA.

OBJEDNÁVKA a platba kurzovného

(nezapomeňte na slevový kód - na nástěnce v klubu)

Slevový kód nalezneš po přihlášení v Členské sekci.

Ubytování a jídlo není v ceně kurzovného.

Pro zajištění ubytování a jídla, vyplň následující formulář: