🗓️ AKTUÁLNĚ: Mezinárodní summit NASLOUCHÁME SRDCEM v květnu v Praze. Více informací ZDE.

žít plný život

společně
tvoříme nemožné,
boříme mýty

ODEMKNI SVOU VNITŘNÍ MOUDROST A SPLŇ SI SVÉ SNY NA NAŠÍ 3-DENNÍ AKCI NA KONCI LÉTA.

Permafarma JAGAVA

Veselice 16, 294 04
u Mladé Boleslavi, Český ráj

1.– 3. ZÁŘÍ

JAK POMÁHAT sobě i OSTATNÍM

Zajímá tě, jak funguje tvá vlastní přirozená moudrost? Jak s ní být neustále v kontaktu a cítit ve svém životě více lehkosti a hravosti? Jak si splnit své sny?

Pomůžeme ti odemknout tvůj potenciál a naučit tě jak ukazovat tuto možnost i druhým. Pojď si vyzkoušet, jak být ještě více v kontaktu sám se sebou, se svou moudrostí, a jak pomáhat ostatním uvidět to, co ty už víš a žiješ.

21.–23. ČERVENCE

JAK ŽíT život NAPLNO

Přijď s čímkoliv – problémem či snem – a zažij v praxi, jak vnést do každé situace lehkost. Otevřeš se nápadům a řešením ze zcela jiného místa: ze své vlastní moudrosti.

Tvoje moudrost se totiž může naplno projevit teprve ve chvíli, kdy jí přestaneš klást překážky.

1.– 3. ZÁŘÍ

JAK POMÁHAT sobě i OSTATNÍM

Už víš, jak funguje tvá vlastní přirozená moudrost. Jsi s ní neustále v kontaktu a ve svém životě máš stále více lehkosti a hravosti.

Toužíš tohle všechno předávat druhým? Pojď se naučit, jak ještě lépe přenášet na ostatní to, co ty už víš a žiješ.

PŘIJĎ SE S NÁMI NAUČIT, JAK STVOŘIT COKOLIV.

Víš, jaké jsou nejčastější dva důvody, proč nedosáhneme toho, co chceme?

 • 1.
  Nezačneme.
 • 2
  Vzdáme to dřív, než se dostaneme k cíli nebo splnění snu.

Oba důvody mají stejný zdroj: naše myšlenky. „Nemám na to. Udělám to jindy. Je to nemožné. Nejsem dost dobrá. Stejně se to nepovede…“

SPLŇ SI JAKÝKOLI SEN.
VYŘEŠ JAKÝKOLI PROBLÉM.
A PŘEDEJ TO OSTATNÍM.

Na víkendových setkáních si ukážeme, jak si udělat jasno v tom, co chceme. Naučíš se začít bez ohledu na nálady a pochybovačné myšlenky a nikdy se nevzdat předčasně.

Přines si s sebou svůj sen, cíl nebo projekt. A my ti pomůžeme dostat ho z hlavy do reality. 

Společně ho posuneme, rozšíříme a rozběhneme. Na vlastní kůži zjistíš, jak jednoduché je tvořit a že se můžeš vždycky spolehnout na svou vlastní moudrost. Na zdravý rozum a intuici, které ti v každé situaci řeknou, co a jak máš dělat.

POZNÁŠ, JAKÉ TO JE TVOŘIT V JEDNOTĚ

Jsme komunita, společně budujeme šťastné Česko. Tvoříme z místa, které je zdrojem radosti a inspirace, kde neexistují omezení, kde si vzájemně nasloucháme. Zažíváme to každý sám u sebe, zažíváme to při společném tvoření. A pak tento zázrak šíříme dál.

ZAKUSÍŠ, JAKÉ JE BÝT SÁM (SE) SEBOU

Vytvořili jsme bezpečné láskyplné prostředí s maximální podporou. Zbavíš se strachu z toho, co všechno můžeš vytvořit. Přijeď si udělat jasno v sobě a cestě, kterou chceš kráčet dál. Pojď posunout své sny, plány, projekty – vykroč na cestu, která bude přinášet radost a štěstí jak tobě, tak ostatním.

ZAŽIJEŠ KOUZLO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Život je TEĎ. Nic jiného neexistuje. Přítomný okamžik je prostor, v němž se odehrává celý život. Pouze v přítomném okamžiku můžeš překročit hranice mysli a ponořit se do vědomého bytí: do místa, kde se rodí zázraky.

POCHOPÍŠ ILUZE SVÉ MYSLI

Situace, které zažíváš ve své hlavě, jsou imaginární. Odehrávají se v čase, který je iluzí. Dovol si na chvíli zapomenout na své životní situace a soustředit se „jen“ na svůj život.

UŽ JSME POMOHLI STOVKÁM LIDÍ TVOŘIT S PŘEKVAPIVOU LEHKOSTÍ A RADOSTÍ. BUDEŠ JEDNÍM Z NICH?

Měly jsme sen řídit vrtulník. A druhý den jsme letěly.

Na kurzu Akademie pro profesionály a lídry jsme se učili o neomezeném potenciálu pro tvoření. A u oběda jsem si vzpomněla na svůj sen, řídit vrtulník. Vedle všech vznešených projektů, které na kurzu vznikaly, se zdál tento egoistický. Ale řekla jsem ho nahlas. A kamarádka vedle hned odvětila: „Jestli chceš, zítra v devět tady může přistát vrtulník. Jen to chce dost zaplatit.“

Učili jsme se, že není nic, o co bychom nemohli požádat a nechat lidi, ať se sami rozhodnou, zda nám vyhoví. Na žádost o příspěvek na helikoptéru nám Martin pověděl, že víme, co chceme, tak ať začneme tvořit.

A tak jsme začaly.

Za dvě hodiny jsme měli dost peněz na vrtulník. Druhý den jsme letěly. A s námi postupně dalších 28 lidí.

Vybralo se víc peněz, než bylo potřeba. A ty peníze pomohly nastartovat neziskovku na pomoc postiženým lidem, hledajícím práci.

Ale hlavně nám to všem ukázalo, že většina omezení je opravdu jen v naší mysli. Čas, peníze, strach. I zdánlivě sobecký cíl vedl k něčemu úžasnému. Hlavní je začít a dělat jeden malý krůček za druhým. A tak se dějí všechny velké i malé věci.

Monika a Petra

MŮŽEŠ S NÁMI TAKY ROZPROUDIT SVOU FIRMU:

Za dvě hodiny jsme vytvořili roční plán, jak ve firmě ztrojnásobit obrat

Když jsme na kurzu dostali cvičení, abychom za dvě hodiny vymysleli, jak ztrojnásobit během jednoho roku obrat, i když firma posledních 5 let rostla maximálně o 30 % ročně, znělo to většině jako vtip, nemožnost či prostě jen jako cvičení.

Ale když jsme se po dvou hodinách všichni potkali, ležely na stole dvě desítky návrhů. Najednou to vypadlo mnohem jasněji. Pořád to chtělo spoustu práce, ale ten cíl se najednou začal přibližovat. Věděli jsme, co je potřeba i jak toho dosáhnout, co zkusit.

Z čísla pro cvičení se stal roční plán.
Uvidíme za rok.

A MOŽNÁ U NÁS NAJDEŠ NOVÝ SMYSL ŽIVOTA:

Po smrti syna jsme spustili nadaci a pomáháme tisícům lidí

V listopadu 2020 nám zemřel syn na rakovinu. Jeho boj s nemocí i odchod nás zasáhl tak hluboko, že jsme moc nevěděli, co dál. Jen jsme cítili, že už nechceme pokračovat v životě a práci jako dosud.  A z gauče nás zvedla jednoduchá Martinova otázka: „Co byste doopravdy chtěli dělat?“ 

Odpověď byla jasná. Založit nadaci na pomoc lidem, kteří si prošli něčím podobným jako my a k tomu ještě řeší těžkou sociální situaci.

A najednou se začaly dít věci. S podporou Porozumění mysli a koučování se nám během několika měsíců povedlo spustit nadaci, získat neuvěřitelné partnery i sponzory. Začali jsme pomáhat desítkám lidí a dnes se rozšiřujeme na pomoc stovkám v rámci osobní péče, a tisícům či desetitisícům přes náš internetový rozcestník.

A to vše s neuvěřitelnou lehkostí, kterou jsme za desítky let zkušeností z podnikání nezažili. Mnohem častěji se necháváme vést životem, intuicí, naší vnitřní tvořivostí. Odchod našeho syna pořád bolí, ale my jsme více na živu než kdy před tím. Naplňuje nás pomáhání druhým.

Marie a Tibor

PŘETVOŘ TAKY SVŮJ SEN V REALITU.
NA SETKÁNÍ TĚ RÁDI UVIDÍME I S TVÝM PARTNEREM NEBO DĚTMI.

PŘIJEĎ ZAŽÍT TOHLE:

Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.
Jindřiška Janoušková
Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, dává prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolestnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a byl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.
Ivet
Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech – dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.
Marie a Tibor Abelovi
Neměla jsem v plánu jet. Měla jsem pocit, že to už není pro mě, vždyť já už jsem přece transformativní koučka a "všechno tohle vím", teď je to setkání pro veřejnost... Tady je krásně vidět, jak nás mysl dokáže neskutečně mást. Nic proti ní, ale vidím, jak může brzdit objevování našeho nekonečného potenciálu. Našla jsem si odpovědi na své nezodpovězené otázky v oblasti koučinku a možná právě proto, že jsem malinko dál, jsem už dokázala vidět tu krásnou synchronicitu, kterou jsem jako nepolíbená třemi principy nebyla schopna (možná ochotna... těžko se mi hledají správná slova) vidět.

Tajemství objevíme, když jsme ochotni vidět věci neustále čerstvě, jako bychom o nich nikdy neslyšeli.

Neměla jsem v plánu jet, přesto se mi podařilo minimálně ve 4 lidech zanechat svůj "otisk", protože cítím, že se vytvořila skulinka, aby mohlo přijít uvědomění. Nevím, co to přinese dalšího a nedovolím si předpovídat, křišťálovou kouli nemám, ale je velká pravděpodobnost, že to ostatní budou mít stejně jako já kdysi, kdy dělím svůj život na "před Porozuměním a po něm". Stejně tak ve mně zanechali zase něco ostatní a díky tomu můžeme společně tvořit něco velkého, možná dokonce novou dimenzi, o které nemáme dnes ještě ani páru. Jsem šťastná, že jsem součástí této komunity a nebojím se žít své poslání 🙏.
Míša Havránková

A KOLIK TĚ TO BUDE STÁT?
CENA

Probuzení do života je k nezaplacení, to víme. Víme taky, že podobné akce stojí v přepočtu 20.000 Kč nebo i více. Pod záštitou veřejně prospěšné organizace Porozumění mysli z.s. pro vás ale máme speciální cenu:

4500 Kč

Se slevou pro členy Klubu Porozumění mysli: 4500 Kč 3825 Kč (slevový kód najdete v členské sekci).
Ještě nejste členy? Jednoduše se jimi staňte tady a získejte slevu a spoustu dalších výhod.

V ceně programu NENÍ zahrnuto ubytování a jídlo. Ale rádi vám ho zajistíme.

KDE SE NA VÍKENDY SEJDEME?

Akce se konají v Českém ráji na permafarmě JAGAVA, kde vám můžeme zajistit ubytování a stravu.

CENY UBYTOVÁNÍ A JÍDLA NA JAGAVĚ

ubytování na společném pokoji640 Kč/dospělý/noc nebo 400 Kč/dítě/noc
spaní na galerii (vlastní spacák a karimatka)350 Kč/os./noc
spaní v autě nebo ve stanu (pouze po dohodě, omezený počet)150 Kč / os. / noc
plná penze (od oběda v pátek do oběda v neděli, 2x večerní grilování)1601 Kč/os./pobyt (děti do 12 let 70 %)

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO MŮŽETE ZAPLATIT V HOTOVOSTI NA MÍSTĚ, NEBO VÁM VYSTAVÍME FAKTURU.

Ubytování a Jídlo

Spaní je možné na 6-, 8- a 10lůžkových pokojích nebo na tzv. galerii ve vlastních spacácích a karimatkách.

Plná penze:

 • vegetariánská snídaně
 • vegetariánský oběd+dezert
 • večerní grilování masa (pro vegetariány sýr)

Zajištění ubytování a jídla

Chcete-li zajistit bydlení a jídlo na Jagavě, vyplňte formulář níže (klikněte na oranžové tlačítko).

Máte dotazy nebo potřebujete vyladit detaily? Napište nám na kaja@porozumenimysli.cz nebo zavolejte na 604 182 941.

Je samozřejmě možné zajistit si ubytování jinde a mít vlastní jídlo.

můžete využít masáže

Na setkání tu s námi bude i Petra Vojtíšková. Petra je transformativní koučka, která spojuje koučink s masáží. O koučování jí můžete požádat zvlášť :-).

nabídka služeb

 • masáž zad a šíje 200,-
 • masáž celého těla 400,-
 • Access bars (energetické sezení) 400,-
 • Pro odvážné - baňky 🙂

JDEŠ DO TOHO S NÁMI?
OBJEDNÁVKA A PLATBA KURZOVNÉHO