Ponořeni

do Moudrosti

24. - 26.  9. 2021
3-denní transformační setkání
pátek 10:00 h - neděle 15:00 h

KDE:

Brno, Netroufalky 797/5

Poznáte, jaké to je

PONOŘIT SE DO MOUDROSTI a NECHAT SE VÉST

V každém z nás je tiché místo. Naše spojení s Bohem, Universem, Vědomím, Myslí. Hluboká moudrost v nás. Pojďte prohloubit kontakt či důvěru v ni. Bez obav a bez pochybností se spolehnout na tuto sílu a nechat se jí vést.

Zažijete

KOUZLO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Život je TEĎ. Nic jiného neexistuje. Přítomný okamžik je prostor, v němž se odehrává celý váš život. Pouze v přítomném okamžiku můžete překročit hranice mysli a ponořit se do vědomého bytí, do místa, kde se rodí zázraky...

Pochopíte

ILUZE SVÉ MYSLI

Situace, které zažíváte, jsou imaginární. Odehrávájí se v čase, který je iluzí. Dovolte si na chvíli zapomenou na své životní situace a soustředit se "jen" na svůj život.

Slevový kód opět naleznete po přihlášení v Členské sekci.

V ceně kurzovného není ubytování a strava.

 

Ohlasy účastníků

Jindřiška Janoušková

Už se nebojím být sama se sebou. Už se nebojím projevit lásku. Už se nebojím zpívat a tančit. Už se nebojím smrti: Vím, že jsem energie, láska a jednota. Jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být na tomto setkání a být u toho uvědomění. Pocítila jsem bezpodmínečnou lásku ve všech, co jsem měla možnost poznat.

Ivet

Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, dávají prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolsetnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a vyl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.

Marie a Tibor Abelovi

Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech - dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.

Cena 

Probuzení do života je k nezaplacení, to víme. Víme taky, že podobné akce stojí v přepočtu 20 000 Kč nebo i více.  Pod záštitou neziskové organizace The Human Potential Academy je cena pro veřejnost a studenty Akademie lidského potenciálu stanovena na:

4500 Kč

nebo se slevou pro členy Akademie:

3500 Kč

Členové Akademie hradící členské příspěvky (200 Kč/ měsíc, nebo 2200 Kč/ rok) mohou  při objednávce uplatnit slevu 1000 Kč. Slevový kód najdete v členské sekci po přihlášení.

V ceně programu není zahrnuto ubytování.

Místo, ubytování 

Akce tentokrát NEBUDE na Jagavě.

Naším cílem bylo najít dostupnější prostory pro naše slovenské a moravské kamarády.

Sejdeme se tedy v prostorách firmy SmartSelling a.s.

na adrese: Netroufalky 797/5, Brno

Ubytování je tentokrát na vás. Jídlo vyřešíme na místě.

 

OBJEDNÁVKA

(nezapomeňte na slevový kód)