POROZUMĚNÍ MYSLI PRAKTICKY:

ZMĚNA JE MOŽNÁ rychleji, než si myslíte

Jak se mohu změnit já,

lidé kolem mne i životní situace

26. - 28. 8. 2022
3-denní transformační setkání
pátek 10:00 h - neděle 15:00 h

KDE:

Permafarma JAGAVA, Veselice 16, 294 04

u Mladé Boleslavi, Český ráj

Přijďte s námi objevit, v čem spočívá podstata změny.

 

Je změna možná nebo nutná?

co vlastně toužíme změnit?

máme to ve svých rukách?

 

Ve své podstatě tady a teď jsme dokonalí takoví, jací právě jsme. Cokoli se děje, děje se proto, že je to pro danou chvíli to nejlepší. Můžeme se na sebe i na svět dívat tak, že snaha cokoli opravit, znamená chtít opravit Boha a jeho dokonalé dílo... 

Ale

právě proto, že jsme součástí Boha-Univerza-Přírody, máme v sobě i nekonečný potenciál růst, tvořit a proměňovat sebe, události i svět kolem.

Jestliže

nejsme spokojeni, trápíme se nebo dokonce trpíme, znamená to, že ten potenciál, sílu, tvořivost a lásku právě nevidíme. Nevidíme, že všechno může být jinak.

Podstatou Univerza je LÁSKA, která nikdy nikam nemizí. Čím více ji dokážeme vnímat, tím více se na ni ladíme. Čím déle dokážeme být naladěni, tím více se projevujeme jako ušlechtilejší, laskavější a moudřejší bytost. A na každé projevené dobro reaguje Vesmír tak, že se více otevírá...

Potom se dějí zázraky, vše se mění.

co tě s námi čeká

3 Principy

jako klíč k novému životu

Budeme objevovat a zkoumat naši podstatu. Podíváme se na to, co je před tvořením naší psychiky a chování. Tuto podstatu definují tři principy: myšlenka-vědomí-mysl. Pokud to, co se v našich životech odehrává, dokážeme vztáhnout k podstatě věcí, život se zjednodušší a žije se tak nějak lehčeji...

 

ZMĚNA JE MOŽNÁ KDYKOLI

BEZ OHLEDU NA ČAS

Změna je dokonce nevyhnutelná! Vše se neustále proměňuje a to nejlepší, co s tím můžeme dělat, je přestat vzdorovat a více si všímat, co se doopravdy děje. Díky hlubšímu ponoření se do prožitku, zklidnění našich reakcí na okolní svět, můžeme více vnímat chvíle opravdového štěstí. Pojďme se je naučit rozpoznávat - zjistíme, že jich máme v životě plno a následně uvidíme dál: zamíříme za našimi sny, znovu objevíme touhu něco tvořit, něčeho dosáhnout...

 

VÝJIMEČNÁ ATMOSFÉRA

Naše setkání jsou výjimečná především atmosférou. Zvykli jsme si, že náš život je nejlepší, je-li prost všech hodnocení a souzení. Proto to neděláme. Otevíráme tak prostor plný možností, lásky, nadšení a přijetí. Stálí hosté jsou tomu navyklí také a o to je každé setkání mírumilovnější. V takovém prostředí se dá vytvořit i nemožné, splnit si každý sen a ještě se u toho bavit.

 

můžete POMOCI SOBĚ i OSTATNÍM

Na tomto setkání můžete okusit transformativní rozhovor nebo přímo koučink. Potkáte se s lidmi, kteří prošli 1. ročníkem naší Akademie porozumění PRO profesionály a lídry, poznáte napřímo Martina, Kačí a Kat. Můžete se 3 dny ptát, nechat se koučovat, vyzkoušet si, co dělají transformativní rozhovory a cvičení s vámi, a také objevovat, jestli pomáhat ostatním tímto způsobem, by mohla být i vaše cesta. Zvažujete-li vstup do Akademie PRO/2, pak vám toto setkání pomůže v rozhodování.
 

 Už jsme pomohli stovkám lidí tvořit a měnit životy

Ivana Večeřová a její kvantové skoky

Objevila jsem, že moje přemýšlivost (radost z učení formou porozumění - viz matematika a fyzika ve škole) je dar. A že má úžasný potenciál. Na základě uvědomění (malinkých puzzlíků) vnímám kvantové skoky ve svém životě. Jedním z hlavních aha bylo, že posun nemá konce. Už žádné "až". A to je tak osvobozující.  Miluji život, miluji každou jeho podobu, zažívám nadhled, upřímnost a klid. Následuji své srdce. A baví mě naťukávat a pomáhat vidět moudrost v každém z nás, v lidech, kteří mají chuť společně bádat. 

Ivana začala profesionálně spolupracovat s Porozuměním mysli a je spoluautorkou projektu Šťastná šatna, který vnáší principy porozumění do oblasti sportu.

v srpnu jsme otevřeni všem -
opět můžete přijet s partnery i s dětmi.

Slevový kód pro členy klubu najdeš v Členské sekci.

Jitka Hanzová a láska k životu, jaký právě je

Jsem spokojená i ve své občasné nespokojenosti a se svým neurotickým a nepříjemným egem. A začala jsem opět milovat svůj osobní příběh. Miluju lidské příběhy s tím neznámým, nevyslovitelným, neuchopitelným na pozadí. A velké je pro mě to, že už nemám potřebu to pochopit a mohu obyčejně dýchat a obyčejně žít. S tím vším nepochopeným za zády.

Jitka se podílela na překladu knihy George a Lindy Pransky PŘÍRUČKA ŠŤASTNÝCH VZTAHŮ, kterou jsme vydali v letošním roce.

Marie+Tibor Abelovi a nový smysl života

V listopadu 2020 nám zemřel syn na rakovinu. Jeho boj s nemocí i odchod nás zasáhl tak hluboko, že jsme moc nevěděli, co dál. Jen jsme cítili, že už nechceme pokračovat v životě a práci, jako dosud.  A z gauče nás zvedla jednoduchá Martinova otázka: “Co byste doopravdy chtěli dělat.“ A Odpověď byla jasná. Založit nadaci na pomoc lidem, kteří si prošli něčím podobným jako my a k tomu ještě řeší těžkou sociální situaci.

A najednou se začaly dít věci. S podporou Porozumění mysli a koučování, se nám během několika měsíců povedlo spustit nadaci, získat neuvěřitelné partnery i sponzory. Začali jsme pomáhat desítkám lidí a dnes se rozšiřujeme na pomoc stovkám v rámci osobní péče, a tisícům či desetitisícům přes náš internetový rozcestník.

A to vše s neuvěřitelnou lehkostí, kterou jsme za desítky let zkušeností z podnikání nezažili. Mnohem častěji se necháváme vést životem, intuicí, naší vnitřní tvořivostí. Odchod našeho syna pořád bolí, ale my jsme více na živu než kdy před tím. Naplňuje nás pomáhání druhým.

Marie a Tibor úspěšně vedou nadaci Úsměv nejen pro Kryštofa a společně s Kat Černou pořádají Onkologické webináře.

Ohlasy účastníků z předchozích akcí

Jindřiška Blatná

Jsem tak vděčná za tu šanci, že můžu tady být, cítit lásku, mír a klid. Jsem tak vděčná, že můžu takhle žít. Už se nebojím...

Iveta holíková

Je to sehraný tým, který se vší láskou a pozorností, věnovanou přímo vám, dává prostor k zázrakům. Nevím, jak to dokázali, ale za mé účasti se skutečně zázraky děly. Lidé, kteří nedokázali mluvit před ostatními, promlouvali na mikrofon k více než 50 lidem. Prošli si různými bolestnými situacemi, a přesto se cítí šťastni. Lidé tu našli lásku, štěstí a byl jim vytvořen prostor k možnosti vrátit se sami k sobě... Mé dojmy jsou nepopsatelné bez toho, abyste to zažili. Rozhodně za mne nejpříjemnější a nejkrásnější akce v mém životě a nejlepší rozhodnutí, které jsem učinila, že mám čest být součástí akademie.

Marie a Tibor Abelovi

Chceme vám co nejsrdečněji poděkovat za nejlidštější a nejúžasnější akci v našich již poměrně dlouhých pozemských životech - dohromady 111 let. Jste nejprospěšnější a nejlaskavější lidé, jaké jsme kdy poznali. Díky vám zkoušíme i nadále žít a dokonce být pomocí ostatním.

Cena 

Probuzení do života je k nezaplacení, to víme. Víme taky, že podobné akce stojí v přepočtu 20 000 Kč nebo i více.  Pod záštitou neziskové organizace Porozumění mysli z. s. je cena pro veřejnost a studenty Akademie lidského potenciálu stanovena na:

5500 Kč

nebo se slevou pro členy Klubu Porozumění mysli:

4500 Kč

Členové KLUBU hradící členské příspěvky (200 Kč/ měsíc, nebo 2200 Kč/ rok) mohou  při objednávce uplatnit slevu 1000 Kč. Slevový kód najdete v členské sekci po přihlášení.

 

V ceně programu NENÍ zahrnuto ubytování a jídlo.

POZOR: Studentům Akademie PRO profesionály a lídry a studentům Akademie PRO Advanced ročník 2022/2023 bude cena workshopu odečetena z ceny kurzovného. 🙂 (Podle uhrazené ceny 4 500 Kč - 5 500 Kč)

Pokud si nejste jistí, jestli do Akademie PRO vstoupit, přijeďte na tento workshop na Jagavu. Pokud se  rozhodnete pro ANO, cenu workshopu 26.-28.8. "Probuďte se do štěstí, změna je možná" vám odečteme z poslední splátky kurzovného.

 

OBJEDNÁVKA a platba kurzovného

(nezapomeňte na slevový kód)

Ubytování a jídlo objednáte zde:

ubytování a jídlo

(není zahrnuto v ceně programu)

Ubytování a jídlo vám můžeme zajistit přímo na Jagavě, kde bude setkání probíhat:

Spaní je možné na 6, 8 a 10 lůžkových pokojích nebo na tzv. galerii ve vlastních spacácích a karimatkách.

Jídlo:

plná penze (vegetariánská snídaně a oběd + večerní grilování)

Pro zajištění ubytování a jídla:

vyplňte formulář níže

pro doladění detailů nás kontaktujte zde:

                                 backoffice@porozumenimysli.cz, 739 668 570

Je samozřejmě možné zajistit si ubytování i jídlo jinde.

 

 

ceny UBYTOVÁNÍ A JÍDLa NA JAGAVĚ:

ubytování na společném pokoji ................................................................................................................................................ 550 Kč/os./noc

spaní na galerii (vlastní spacák a karimatka) ................................................................................................................... 350 Kč/os./noc

spaní v autě nebo ve stanu (pouze po dohodě, omezený počet)  ....................................................................  150 Kč/os./noc

plná penze (od oběda v pátek do oběda v neděli, 2x večerní grilování)  ..................................................... 1460 Kč/os./pobyt

UBYTOVÁNÍ A JÍDLO JE MOŽNÉ PLATIT HOTOVĚ NA MÍSTĚ NEBO VÁM BUDE VYSTAVENA FAKTURA.