Chceš být šťastnějšížít v klidu,

ale pořád se ti toho nedaří stoprocentně dosáhnout?

Hledáš cesty, jak si víc užívat přítomný okamžik i pracovní život?

Možná cítíš, že chceš od života víc. Jenže pořád nevíš, jak na to. Zkoušíš různé semináře a seberozvojové knihy. Vždycky se do něčeho nadchneš… ale stejně ti to nakonec nepřinese ta vytoužená roztažená křídla.

Řekl ti už někdo, že chyba není v tobě?

Jakákoli změna je totiž opravdu těžká, pokud jsi na ni sám. Přepadnou tě pochyby, negativní myšlenky, nebo naopak tolik nápadů, že se zasekneš na jednom místě. To je úplně normální.

toto a ještě mnohem více v klubu porozumění mysli

Já jsem taky nežila, jak bych si přála

„Před pár lety bych nevěřila, s jakou lehkostí můžu jít životem. Moje děti nefugovaly, jak jsem chtěla. Měla jsem problémy v rodině – rodiče se se mnou několik let nebavili a já si vždycky našla partnera, který mě psychicky trýznil. Měla jsem za sebou 6letou posttraumatickou poruchu a další zkrachovalý vztah.

A najednou jsem během 14 dní našla vše, co jsem kdy chtěla. Díky jednomu vhledu (a pak druhému a třetímu). Nebylo to proto, že jsem mluvila s koučem z Ameriky. Došlo mi, že vhledy můžu mít sama a kdykoli! 

S Martinem Jotovem jsme se shodli, že je potřeba o jednoduchosti hledání, lehkosti bytí a štěstí víc mluvit.

Martin a Katka pak přišli s vizí utvoření šťastnějšího Česka. Okamžitě mě to chytlo za srdce. Žít někde, kde nemusím chodit pro radu k odborníkům, ale i soused mě dokáže navést na „cestu domů“? To je prostě nádhera.

Po šesti letech s Porozuměním mysli jsem fakt lepší maminka: s dětmi (9 a 16) nemáme konflikty. Učím lidi, jak se najít sami v sobě. Vše mi dává smysl. Plní se náš sen o šťastnější republice. Jsem šťastná. Buďte šťastní se mnou.“

Kat Černá

MarcelE se ze života vytratila radost

Z života se mi vytratila radost a štěstí. Když jsem objevila Klub Porozumění mysli, už jsem v nic nedoufala. Nebylo co ztratit, takže jsem se do něj přihlásila. A stal se zázrak a já našla všechno. Pochopila jsem, že jediné místo, kde to najdu, je uvnitř mě samotné. Klub mi pomohl zvednout se ze dna, jen tím, že jsem poslouchala středeční webináře. Do mého života vešli lidi, se kterými stojí za to být. Takže pokud okolo sebe chceš mít lidi, kteří tě nesoudí, vyslechnou tě a jsou láskyplní, jsi tu dobře ❤️ a připoj se také do Klubu Porozumění mysli.
Marcela Solfronková

Co kdyby i tebe na tvé cestě obklopovali a inspirovali lidé, kteří mají stejný cíl jako ty?

Přesně proto jsme založili 

KLUB POROZUMĚNÍ MYSLI

Staň se i ty součástí tohoto katalyzátoru, který tě nabije inspirací a díky kterému ve svém snažení prostě nepovolíš. 

V Klubu získáš přístupy ke stovkám hodin přednášek a online setkání a taky slevy na naše další akce.

Štěstí nemusíš hledat. Už ho nosíš v sobě. Stačí ho jen objevit!

Víš, že ti žádná životní situace, ani ta nejtěžší, nemůže ublížit?

Ukážeme ti, jak projít naprosto čímkoli. S námi můžeš jednou provždy zatočit třeba s:

Závislostmi

Ať už jsou na alkoholu, cigaretách nebo partnerovi.

Ranami z dětství

Konečně tě přestanou brzdit.

Toxickými vztahy

Vystoupíš z nich a nahradíš je fungujícími.

Myšlenkami na sebevraždu

Tvá mysl se promění tak, že už se jimi nebudeš trápit.

strachy

Překonáš své největší strachy – třeba ze změn nebo z výšek.

Stresem

Nenech si tímhle tichým zabijákem ukrajovat ze života. Je to zbytečné.

Ukážeme ti, že žít se dá jinak. Přitáhni si do života:

 • RADOST, ŠTĚSTÍ A DUŠEVNÍ POHODU
  Naučíme tě, jak je získat a neztratit, i když život nejde zrovna podle tvého přání.
 • Uvolnění
  Poznáš, jak ze svého života eliminovat stres a žít s vnitřním klidem.
 • Naplňující vztahy
  Pochopíš podstatu vztahů. Naučíš se je vytvářet a pečovat o ně tak, aby vydržely.
 • Odvahu
  Nenecháš se už nikdy ovládat strachem. Dokážeš si jít pevně za svými sny.
 • Výkonnost
  V čisté mysli objevíš spoustu prostoru, abys dosáhl špičkových výkonů v práci či sportu.
 • Sebevědomí
  S námi se v něm konečně ukotvíš a budeš z něj čerpat každý den.
 • Lehkost v rozhodování a řešení problémů
  Zvládneš dělat i těžká rozhodnutí a problémy začneš vnímat jako příležitosti.
 • Snadné vedení lidí
  Děti, zaměstnanci i ostatní tě začnou respektovat a budou dělat to, co od nich potřebuješ.

 ✅ V KLUBU TĚ ČEKÁ 

STOVKY VIDEÍ O TÉMATECH, KTERÁ PRÁVĚ ŘEŠÍŠ

Dostaneš přístup do členské sekce, kde na tebe čekají stovky hodin záznamu z našich akcí. Pusť se do tématu, které zrovna potřebuješ vyřešit. Záznamy jsou z:

 • 1. a 2. ročníku Akademie lidského potenciálu (104 + 6 videí) včetně překládaných webinářů zahraničních hostů, odborníků na duševní pohodu a zdraví.
 • 3. ročníku Akademie lidského potenciálu (12 témat, každé obsahuje 4–5 videí).
 • 2 ročníků Akademie Porozumění byznysu s Martinem Jotovem a s našimi profesionálními byznys kouči, kteří se věnují koučování ve firmách.

 ✅ V KLUBU TĚ ČEKÁ 

EXKLUZIVNÍ VIDEA SE ZAHRANIČNÍMI HOSTY

Každý měsíc dostaneš až 5 nových videí s našimi inspirativními zahraničními hosty, která pro tebe překládáme do češtiny.

V archivu už jich je víc než stovka. Poslechni si ty největší kapacity, aniž bys musel cestovat na drahé konference nebo umět perfektně anglicky. Do všech videí přidáváme české titulky. 

✅ V KLUBU TĚ ČEKÁ 

15 % SLEVOVÝ KUPÓN NA VŠECHNY NAŠE ONLINE PROGRAMY, KNIHY I ŽIVÉ AKCE

Lákají tě naše online kurzy, semináře a výcviky? Chceš si přečíst naše knihy a zúčastnit se rozvojových zahraničních programů v češtině?

Díky Klubu Porozumění mysli máš na akce a produkty do 5000 Kč 15% slevu. 

 🎁 SPECIÁLNÍ BONUS 

ONLINE KOUČINK NA ZKOUŠKU

Posuň svůj život s online transformativním koučinkem. Dvě sezení máš s některým z absolventů Akademie PRO profesionály a lídry zdarma!

Můžeš je taky převést na někoho jiného. Tenhle bonus pro tebe platí, pokud vstoupíš do ročního předplatného, nebo budeš v Klubu alespoň rok.

Co říkají o klubu lidé, kteří už v sobě štěstí našli?

Klub je báječná parta lidí s porozuměním a otevřenou myslí. Je v něm podpora, sdílení a vzájemné naslouchání bez hodnocení a odsuzování. Kdykoliv jsem potřebovala, byl tu někdo, na koho jsem se mohla v tíživých situacích obrátit. Objevila jsem, že duševní zdraví a lehkost bytí je tu celou dobu nejenom pro mě, ale i pro ostatní na dosah ruky. Není potřeba na sobě tvrdě pracovat a hledat nějaké zaručené techniky. Jde to úplně samo, když pochopím, jak funguje lidská mysl.
Jindřiška Blatná
Nezměnil jsem zaměstnání, ani partnerku a ani jsem nevyhrál v loterii, a přesto jsem šťastnější než kdykoliv předtím. Klub Porozumění mysli poukázal na to, co jsem už dávno měl, jen jsem si toho nedokázal všimnout. Ve skutečnosti už šťastní jsme, jen to někdy přes naše myšlení nevidíme. Odpadla mi značná část myšlení, které mi bránilo žít tady a teď.
Radek Pavlíček
Co jsem s vámi, doslova se mi změnil život. 😊 Díky Klubu jsem nastoupila do Akademie PRO a stala se ze mě koučka. Když si pustím stejné video v Klubu víckrát, slyším moudra, která jsem předtím neslyšela. Čím více „vidím“, tím více ve videích slyším mezi řádky. Klub je nekonečný zdroj videí na různá témata, takže si v něm každý najdeme to své. A hlavně: je to komunita stejně naladěných lidí. Děkuju za vás všechny.
Míša Havránková
Než jsem vstoupila do Klubu, neustále jsem přemýšlela o věcech, které ani nebyly pravdivé a reálné. Teď, pokud se nezapomenu, se v řešení svých problémků ztiším a nereaguji ihned emocemi. Snažím se vidět věci v souvislostech a následně poznávám, že často nemám pravdu... Na Klubu mám ráda otevřenost lidí, upřímnost a jednoduchost. A taky díky němu vidím, že všichni lidé něco řeší.
Hanka Hozáková
Bol som zvyknutý pri riešeniach, problémoch a situáciach s ľuďmi používať rozum. Vďaka stretnutiam s Vami som si uvedomil, že je možné fungovať aj ináč a to využívať v týchto situáciach srdce. Mnoho krát mi to prinieslo úplne iné výsledky, oveľa lepšie pocity a akoby situácie sa riešili sami. Začal som si všímať, že som iba účastník tých situácií, ktorý nemá až taký vplyv na ne, ako si myslel. A situácie sa vyriešili veľa krát spôsobom, akým by ma ani vo sne nenapadlo. Niekedy mám pocit, že idem iba za hlasom srdca. Vôbec neviem, čo ma čaká, vôbec neviem, ako nájdem riešenie, iba idem, nasledujem, čo cítim a zrazu sa nestačím čudovať. Človeka to oslobodzuje, keď vlastne zistí, že nie je všetko na ňom, ako si myslel.
Vincent Taraba

Kolik tě tvoje nové štěstí bude stát?

Za měsíc klidně tolik, co jeden oběd v restauraci. A to už se vyplatí, co?

Měsíční členství

350 Kč

 NEJVÝHODNĚJŠÍ 

Roční členství

4200 Kč

2990 Kč

PREMIUM

měsíční členství

977 Kč

Každý měsíc zde přidáváme to nejlepší, co máme, ať už se jedná o záznamy přednášek, konferencí, rozhovory se zahraničními hosty nebo záznamy besed, které pořádáme.

Tvoříme šťastnější Česko a Slovensko. Jdeš do toho s námi?

Chceme do českých a slovenských duší přinést více lehkosti, abychom mohli všichni naplno využívat svůj potenciál a radovat se ze života. 

A to i díky tobě. Příspěvkem do Klubu totiž pomáháš nejen sobě. Můžeme tak tvořit i tyto projekty:

 • Aby byla škola místem, kde šťastní učitelé vzdělávají šťastné děti.
 • Pořádáme zážitkové akce, kde se díky hlubokému naslouchání stávají věci, kterým říkáme zázraky.
 • Naši koučové jsou pro potřebné na videohovoru zdarma. Aby měl každý přístup k odborné péči a štěstí.
 • Středeční otevřené vysílání o porozumění a lidském potenciálu
  Už čtvrtým rokem organizujeme jednou týdně online setkání, kde vám předáváme to nejlepší z psychologie, psychiatrie, podnikání, koučování a terapií.
 • Webináře o porozumění byznysu
 • Webináře pro onkologické pacienty
 • Pravidelné besedy s hosty pro šťastnější Česko

A taky možná tvůj projekt. Máš nápad, který by posunul naši vizi o šťastnějším Česku a Slovensku? Dej nám vědět a když nám bude všem dávat smysl, v rámci Klubu ho s tebou rádi rozjedeme.

Připoj se k nám a buduj pro sebe i pro ostatní šťastný a klidný život!